Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESK

Prane Thesarit | 114 M2 | 56.000 Euro

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1, 114 M2, 2 banjo, ndodhet ne katin e pare banim, Orie...

Botuar më 16/11/2018
56.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 77 M2 | 70.000 Euro

Informacion mbi Apartamentin: Kati i 8 banim • Sipërfaqe: 77.2 m2 Apartamenti disp...

Botuar më 13/11/2018
70.000,00 euro

OKAZION!! RR. "NDRE MJEDA",

ne zone te mire, | 102 M2 | 1 Euro

Shitet 2+1 (I perbere nga sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi (secila me tualet), mini lavanteri, 102 M2, kati 2, arredim luks, punime teper cilesore. pallati ka 2 ashensore dhe hapesira te bollshme.

Botuar më 18/11/2018
1,00 euro

OKAZION! RR. "NDRE MJEDA",

ne zone te mire, | 102 M2 | 1 Euro

Shitet 2+1 (I perbere nga sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi (secila me tualet), mini lavanteri, 102 M2, kati 2, pallati ka 2 ashensore dhe hapsira te bollshme.

Botuar më 18/11/2018
1,00 euro

BLLOK

Prane librit universitar | 75 M2 | 100.000 Euro

Shitet Ap 2+1, pallat i ri, me hipoteke, 75 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re

Botuar më 18/11/2018
100.000,00 euro

PORCELAN

prane Kodres se Priftit, Rr. “Zef Kolombi”, | 82 M2 | 140.000 Euro

Shitet 2+1 shtepi private, sip.ndertimi, 82 M2, kati 1, sip.toke 220m², e rregulluar, bosh, e pershtatshme per banim ose Bar Kafe, me hipoteke

Botuar më 18/11/2018
140.000,00 euro

PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK

shitet | 78.6 M2 | 1.200 Euro

1+1 e adobtuar ne 2+1, 78.6 M2, pallat I ri, kati IV, me ashensor, sistem ngrohje, me punime teper cilesore te kohes. Mund te kontaktoni edhe ne 00306943407141 viber ose

Botuar më 18/11/2018
1.200,00 euro/m²

RR. “DURRESIT”

perballe Kafe Flora | 140 M2 | 280.000 Euro

Shitet 4+1, 140 M2, me dy banjo, ballon, pamje nga rruga kryesore, me hipoteke.

Botuar më 18/11/2018
280.000,00 euro

RR. “DON BOSKO”,

afer karburant Fredi, | 80 M2 | 67.200 Euro

Shitet 2+1, 80 M2, kati 4, me hipoteke.

Botuar më 18/11/2018
67.200,00 euro

RR. BAJRAM CURRI

Tirane e re, perballe me gjykaten e faktit, me pamje nga rruga kryesore | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 per zyre, 80 M2, kati 2 teresisht e rikonstruktuar, paradhenie 3 muaj

Botuar më 18/11/2018
40.000 leke

FRESKU

rruga e Teleferikut, perballe Restorant Deliut | 103 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, kati 2, banjo me dritare. Me hipoteke

Botuar më 18/11/2018
65.000,00 euro

PRANE 21 DHJETORI

kompleksi Kontakt | 90 M2 | 80.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, 2 banjo, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar më 18/11/2018
80.000,00 euro