Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BUZE RRUGES SE DURRESIT

Perballe ish Ambasaden Jugosllave | 70 M2 | 85000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Buze rruges se Durresit, Perballe ish Ambasaden Jugosllave, 70 M2, 85.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament 2+1, 70 M2, kati 4.Pallat ekzistues me hipoteke.Apartament i restauruar dhe kompletuar totalisht.

85.000,00 euro

Botuar më 15/08/2019

Telefon
Email