Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK BLLOKU AMBASADAVE, MBAS AMBASADES KINEZE,

ne pallat te ri, | 91 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati 4, ballkon, orientim L-J. Çmimi

Botuar me 16/09/2018
100.000,00 euro

RR. “FREDERIK SHIROKA”

tek 21 Dhjetori | 123 M2 | 110.000 Euro

Shite tap.2+1, 123 M2, me garazhd, kati IV, ne proces hipotekimi.

Botuar me 14/09/2018
110.000,00 euro

RR. “DURRESIT”

p.42, mbrapa Bar Brilant | 91 M2 | 75.000 Euro

Shitet 2+1, 91 M2, kati I, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar me 13/09/2018
75.000,00 euro

NGJITUR ME SHKOLLEN E BALETIT

rruga e Ebasanit | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
35.000 leke

TEK FUSHA E AVIACIONIT

pallatet e rinj | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
32.000 leke

DON BOSKO

prane vizion plus | 105 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri i mobiluar shume mire, me te gjitha kushtet moderne, preferohen familje ose cift., 105 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
35.000 leke/muaj

APARTAMENT LUKSOZ PER QIRA, TEK AMBASADOR 2 PER 950 EURO!

Rruga Dervish Hima | 110 M2 | 950 Euro

Jepet me qira apartament luksoz 2+1+2 tualete te Ambasador 2. Apartamenti perbehet nga nje korridor i cili eshte shume mikeprites dhe luksoz, qe ben ndarjen nga kuzhina dhe salloni ne nje ambient i perbashket. Salloni perbehet nga dy ambjente ndenie, ambjenti i ngrenies si dhe kuzhine me vete., 110 M2, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
950,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE LSI PER 600 EURO!

Rruga Sami Sami Frasheri | 110 M2 | 600 Euro

110 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
600,00 euro

GARDA

prane liqenit | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 prane “GARDES” ne nje pallat te ri me ndertime shume cilesore. Apartamenti ka nje organizim te rregullt me dhomen e ndenjes me hapesire te konsiderueshme, ambjentin e gatimit, nje dhome matrimoniale dhe nje dhome per femije.Apartamenti ka mobilim bashkohore dhe ndricim te mire.Per me shume detaje na kontaktoni!, 110 M2, 4 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
500,00 euro/muaj

BLLOK,

rr. "Brigada VIII" | 105 M2 | 700 Euro

Jepet me qera 2+1, 105 M2, kati 8, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pallat i ri, me 2 ashensore

Botuar me 19/09/2018
700,00 euro

RR. BEDRI KARAPICI

perballe Spitalit Amerikan 3 | 95.12 M2 | 61.828 Euro

Shitet 2+1, 95.12 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar me 19/09/2018
650,00 euro/m2

RR. "KOMUNA PARISIT",

perballe Lulishtes, | 80 M2 | 8.700 Leke

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje ne ap. 2+1, 80 M2, hyrje e mobiluar. Çmimi per secilen

Botuar me 19/09/2018
8.700 leke

RR.ILIA THERECKA

mbrapa stadiumit te vjeter Berat | 94 M2 | 48.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/09/2018
48.000,00 euro