Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Perball Lulishte 1 Maji, prane ish ekspozites | 70 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
BULEVARDI GJERGJ FISHTA, Perball Lulishte 1 Maji, prane ish ekspozites, 70 M2, 350 euro i padiskutueshem
1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, kati 11, ashensor
Përshkrim

70 M2, kati 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, uje, drita dhe interneti jane te perfshira ne cmim

350,00 euro/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)