Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

Pallatet Agimi | 90 M2 | 450 Euro

Blloku , Prane Pallateve Agimi, Jepet Me Qira Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te...

Botuar më 23/01/2020
450,00 euro/muaj

SUPER OKAZION!!!

Komuna e Parisit | 109.37 M2 | 109.000 Euro

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek mbikalimi i Komunes se Parisit b...

Botuar më 23/01/2020
109.000,00 euro

RESTORANT FRESKU

Shitet 2+1 | 125 M2 | 80.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,me hipoteke, 125 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ng...

Botuar më 23/01/2020
80.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi " Fiori Di Bosco " | 94 M2 | 78.020 Euro

Ne Rr. Don Bosko, Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco ", Shitet Apartame...

Botuar më 21/01/2020
78.020,00 euro

APARTAMENT 2+1+2 WC ME QERA PRANE 21 DHJETORIT

UET | 120 M2 | 40.000 Leke

.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor .Ka nje siperfaqe te bollshme e ...

Botuar më 16/01/2020
40.000 leke

MYSLYM SHYRI ,APARTAMENT 2+1 ME QERA

Kastrati | 70 M2 | 350 Euro

Ne Myslym Shyr , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Apartamenti ndodhet ne kat...

Botuar më 16/01/2020
350,00 euro

21 DHJETORI

Rr. Muhamet Gjollesha | 14 M2 | 12.000 Leke

Jepet vetem nje dhome brenda ambjentit, 14 M2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
12.000 leke

UNAZA E RE

Prane Viles-L | 107.8 M2 | 62.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 107.8 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, bosh, gjendja: shume e mire, Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor , Kubaturë e rregullt dhe organizim i mirë ,Orientim Perëndim ,I investuar . Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home

Botuar më 24/01/2020
62.000,00 euro

ASTIRI

pallati El Saharase | 100 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallat te ri, 100 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2020
32.000 leke/muaj

VORRI BOMIT

TEK SHKOLLA HASAN PRISHTINA | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, i mobiluar, lirohet ne shkurt

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

NE SELITE

te shkolla marlin barleti | 100 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke

PORCELAN

Porcelan | 106 M2 | 79.000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne katin 6-te, ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,ventilim,hidrosanitare inkaso,parket laminant. Aktualisht ne faze murature, 106 M2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
79.000,00 euro

GARDEN RESIDENCE TURDIU

Fusha e Aviacionit | 110 M2 | 74.000 Euro

Eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park për femijet, i kushton nje vemendje te veçante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije. Perbehet nga salloni+ gatim,2 dhoma gjumi, dhe 1 ballkon, ndodhet ne katin e 6 banimit, eshte I orientuar drejt Lindjes, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 24/01/2020
74.000,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Rruga e Durresit | 110 M2 | 85.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit, eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje, ndodhet ne katin e 2 dhe eshte ne faze perfundimi. Punime super cilesore ne objekt, 110 M2, 2 banjo

Botuar më 24/01/2020
85.000,00 euro

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2

Kodra e Diellit 2 | 106 M2 | 94.000 Euro

Ky apartament ndodhet brenda Rezidences Kodra e Diellit. Me orientim jug-lindje, ky apartament ofron komoditet në hapësirë e arredim. Punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit, sistem kapote, kondicionim, vetrata plastike, 106 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi

Botuar më 24/01/2020
94.000,00 euro

21 DHJETORI

21 dhjetori | 139 M2 | 129.000 Euro

Eshte i ndare ne 2 kate banimi, ku ne katin e pare ka sallon ndenie+gatim dhe ballkon te madh, orientim fantastik,punime super cilesore, ashensor modern. I sapo perfunduar, 139 M2, kati 7, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 24/01/2020
129.000,00 euro
)