Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BRRYLI PRANE MATERNITETIT TE RI

BRRYLI | 111 M2 | 35.000 Leke
Përshkrim

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE BRRYLIT.ORGANIZOHET NE 1 SOGIORNO BASHKE ME AMBIENTIN E GATIMIT, 2 DHOMA GJUMI, 2 TUALETE, 2 BALLKONE,, 111 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 11, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, ZONA OFRON QETESI DHE KA AKSES ME TRANSPORTIN PUBLIK DHE LARMI SHERBIMESH

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
BRRYLI PRANE MATERNITETIT TE RI, BRRYLI, 111 M2, 35.000 leke
3 ambjente, 2 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 8, ashensor
2 ballkone
35.000 leke/muaj

Botuar më 16/05/2018

Telefon
Email