Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BRRYLI

perball KUBIT, prane bar OSLOS | 85 M2 | 320 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Brryli, perball KUBIT, prane bar OSLOS, 85 M2, 320 euro
I mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 4
Përshkrim

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne zonen e brrylit ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 5 katesh, buze unazes i ndhur perball kubit shume prane Oslos, apartament eshte totalisht i mobiluar me mobilim klasik por teper cilesor i ndare: 1sallon, 1 ambjent gatimi ngrenje me vete, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet, 85 M2, kati 4, totali i kateve 5, i mobiluar, gjendja: shume e mire

320,00 euro/muaj

Botuar më 16/04/2019

Telefon
Email