Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Tek Bar Artisti | 106.7 M2 | 55.000 Euro

Shitet super 2+1, 106.7 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie,...

Botuar më 08/12/2018
55.000,00 euro

BLV. BAJRAM CURRI 296

TEK BRRYLI | 100 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i restauruar totalisht me izolim termik. Pamje te lire vizive dhe p...

Botuar më 07/12/2018
370,00 euro/person

KODRA E DIELLIT

Prane Universitetit New York | 65 M2 | 54.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri cilesor, 65 M2, 1...

Botuar më 06/12/2018
54.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

Kompleksi Rezidencial " Fiori Di Bosco " | 105 M2 | 88.200 Euro

Shiten Apartamente 1+1 / 2+1 / 3+1 tek "Fiori Di Bosco"., 105 M2, 2 banjo, ...

Botuar më 06/12/2018
88.200,00 euro

YZBERISHT

Prane pishinave (Bulevardit te ri) | 55 M2 | 36.000 Euro

1+1 me hipoteke., 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi...

Botuar më 03/12/2018
36.000,00 euro

NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

Prane Bar Kafe Santes | 92 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2dhoma + soxhorno, 92 M2, kati 9.Pallat i ri.Apartament i mobiluar me cdo gje.

Botuar më 11/12/2018
450,00 euro/muaj

NE TIRANE TE RE

Me shkollen Petro Nini | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qira apartament 2dhoma + soxhorno + 2tualete, 90 M2, kati 4.Pallat i ri.Apartamant i mobiluar me cdo gje.Punime shume cilesore.Me nje vend parkimi te garantuar.

Botuar më 11/12/2018
450,00 euro/muaj

NE RRUGEN E BARRIKADAVE

Prane shkolles Sami Frasheri | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qira 2dhoma + guzhine, 75 M2, kati 2.Pallat ekzistues.Apartament i restauruar totalisht me parket.I kompletuar me cdo gje cilesore.

Botuar më 11/12/2018
350,00 euro/muaj

BUZE RRUGES SE DURRESIT

Tek Ambasada Jugosllave | 75 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2dhoma + guzhine, 75 M2, kati 4.Pallat ekzistue me hipoteke.Hyrje e restauruar dhe e kompletuar me cdo gje.

Botuar më 11/12/2018
88.000,00 euro

TEK RRUGA URA

Shitet | 100 M2 | 42.000 Euro

OKAZION. Apartament 2dhoma + soxhorno, 100 M2, kati 2.Pallat i ri i sapoperfunduar me hipoteke.Punime shume cilesore.

Botuar më 11/12/2018
42.000,00 euro

KOMPLEKSI FIORE DI BOSKO KULLA 1

Ne rrugen Don | 116 M2 | 92.800 Euro

Shitet apartament 2dhoma + soxhorno + 2tualete, 116 M2, kati 3.Pallat i ri ne perfundim.

Botuar më 11/12/2018
92.800,00 euro

21DHJETORI

Tirane | 105 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 e mobiluar ne menyre moderne, apartamenti ka dhome studimi ,apartamenti eshte, 105 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar

Botuar më 11/12/2018
450,00 euro

PERBALLE ME GJIMNAZIN PARTIZANI

Ne rrugen 4 Deshmoret | 118 M2 | 125.000 Euro

Shitet apartament 2dhoma + soxhorno + 2tualete, 118 M2, kati 7.Pallat i ri me hipoteke.Punime shume cilesore.Apartament i kompletuar me cdo gje.

Botuar më 11/12/2018
125.000,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK

Shitet | 105 M2 | 89.250 Euro

Apartament 2dhoma+soxhorno+2tualete, 105 M2, kati 2.Apartament i restauruar dhe kompletuar.Punime super cilesore.

Botuar më 11/12/2018
89.250,00 euro

MIDIS RRUGES SE KAVAJES DHE MYSLYM SHYRIT

Mbrapa Poliklinikes nr. 9 | 117 M2 | 94.000 Euro

OKAZION. Shitet apartament 2dhoma + soxhorno + 2tualete, 117 M2, kati 6.Pallat i ri me hipoteke.Apartament i kompletuar me cdo gje me kondicioner ne cdo ambjent.

Botuar më 11/12/2018
94.000,00 euro