Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MYSLYM SHYRI

Myslym Shyri | 104 M2 | 128.000 Euro

Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 banim me ashensor • Sipërfaqa e apartam...

Botuar më 17/05/2019
128.000,00 euro

RRUGA BARDHYL

Rruga Bardhyl | 70.5 M2 | 62.000 Euro

Me hipoteke, orientim lindje-perendim, 70.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 2...

Botuar më 16/05/2019
62.000,00 euro

UNAZA E RE

Pane Bar Artisti | 104 M2 | 70.000 Euro

2+1 me hipoteke, 2 tualete njeri me dritare., 104 M2, kati 3, totali i kateve 8, 2 ba...

Botuar më 13/05/2019
70.000,00 euro

YZBERISHT

Tek Bar Uniku | 84.24 M2 | 52.000 Euro

Shietet Apartament 2+1, 84.24 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambje...

Botuar më 11/05/2019
52.000,00 euro

DURRES, PLAZH

tek stacioni i dyte, (perballe hotel "Emros") | 115 M2 | 200 Euro

Jepet me qera ap. 2+1, 115 M2, 1 banjo, ashensor, i kompletuar me te gjitha, kushte bashkohore.

Botuar më 20/05/2019
200,00 euro

RR. “MINE PEZA”,

prane Prokurorise se Tiranes | 95 M2 | 350 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 2+1, 95 M2, kati 2, hyrje totalisht e mobiluar.

Botuar më 20/05/2019
350,00 euro

TEK FRESKU, NE NJE ZONE SHUME TE MIRE, PRANE RESTORANT FRESKUT,

ne komplet te ri banimi | 88 M2 | 56.000 Euro

Shitet 2+1, 88 M2, Ap. me punime teper cilesore: termoizolim, sistem ngrohje-ftohje, dopio xham, grila. Me hipoteke. (Hyrje e pabanuar me pare).

Botuar më 20/05/2019
56.000,00 euro

RR. "5 MAJI", TEK CONCORD CENTER, BUZE RRUGE KRYESORE

ne kompleks te ri banimi | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 2, 2 banjo, bosh, me k/bufe. Çmimi

Botuar më 20/05/2019
30.000 leke

RR. “HOXHA TAHSIM”,

prane Xhamlliku | 66 M2 | 65.000 Euro

Shitet 2+1, 66 M2, kati 3, me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 20/05/2019
65.000,00 euro

PRANE QENDRES GLOBE

shitet | 85 M2 | 75.000 Euro

2+1, 85 M2, totalisht i mobiluar dhe i investuar

Botuar më 20/05/2019
75.000,00 euro

BLV. “GJERGJ FISHTA”, PRANE HOTEL HILTON,

ne pallat te ri | 98 M2 | 99.000 Euro

Shitet 2+1, 98 M2, kati 8, (jo i fundit), me hipoteke.

Botuar më 20/05/2019
99.000,00 euro

RR MUHAMET GJOLLESHA

perballe me shkollen Sabaudin Gabrani | 116 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 116 M2, me ashensor, 2 banjo, e kompletuar luks per te huaj, paradhenie 2 muaj

Botuar më 20/05/2019
300,00 euro

RRUGA E KAVAJËS

perballe me Delijorgjin | 114 M2 | 102.030 Euro

Shitet 2+1, 114 M2, objekt shume cilesor dhe te mireadministruar

Botuar më 20/05/2019
102.030,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi 21 Dhjetori | 100 M2 | 100.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, kati 2, pallat i ri, teresisht e kompletuar luks, me pamje nga rruga kryesore

Botuar më 20/05/2019
100.000,00 euro