Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MUHAMED GJOLLESHA

21 Dhjetori | 80 M2 | 40.000 Leke

Rruga Mihamed Gjollesha, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Botuar më 15/11/2019
40.000 leke/muaj

SUPER OKZION!!!

Komuna e Parisit | 107 M2 | 85.000 Euro

Shitet Super apartament 2+1 Komuna e Parisit me Cmim Okazion ne katin e 3 banimi i 4 ...

Botuar më 14/11/2019
85.000,00 euro

RR. “XHON BELUSHI” (OSE SHEFQET UKA), 5MIN NGA STACIONI AUTOBUSIT QENDER-BUNKERART,

ne pallat te vogel me shume pamje | 109.5 M2 | 54.750 Euro

Shitet 2+1 me hipoteke (102m² sip. neto + 7.5m² ambient i perbashket). sip. totale, 109.5 M2, Hyrje e rregulluar, punime gipsi, oxhak funksional, parket cilesor cati te termoizoluar, orientim Veri-Lindje-Jug-Perendim Me hipoteke.

Botuar më 20/11/2019
54.750,00 euro

RRUGA ANDROKLI KOSTALLARI DON BOSKO

Don Bosko | 64 M2 | 55.000 Euro

64 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e mire, Mundesi financimi me nje parapagese prej 16.500 euro dhe me pas 195 euro ne muaj

Botuar më 19/11/2019
55.000,00 euro

RR. MUHAMET GJOLLESHA

ura Vasil Shanto | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 3, pallat ekzistues, e restauruar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e reja

Botuar më 19/11/2019
40.000 leke

PRANE SHKOLLES "HARRY FULTZ",

prane Hipotekes | 121 M2 | 133.100 Euro

Shitet 2+1, 121 M2, kati 13, totali i kateve 16, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: e re, ne nje kompleks te ri multifunksional

Botuar më 19/11/2019
133.100,00 euro

KOMUNA E PARISIT

afer farmaci Shehut | 100 M2 | 380 Euro

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, ose dhe bosh , apartament eshte i shtruar me parket , me elektroshtepiake te reja , me kondicioner dhe me pamje veri perendim

Botuar më 19/11/2019
380,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

mgrapa shkolles Sabaudin Gabrani | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 60 M2, kati 4, i fundit, me dokumenta te rregullta, i restaururar plotesisht

Botuar më 19/11/2019
60.000,00 euro

NE INSTITUT

tek universiteti | 100 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 10, i mobiluar, gjendja: shume e mire, per te huaj dhe vendas

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

RR. 5 MAJI

prane Tregut te Medreses | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, pallat ekzistuese, e pershtatshme per familje ose studente

Botuar më 19/11/2019
30.000 leke/muaj

OKAZION ! BULEVARDI ZOGU I

afer Shkencave Natyres | 80 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 80 m², pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pa perdorur me par, kondicioner, tualet, ballkon., 80 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
37.000 leke

DON BOSKO

Afer Vizion Plus | 120 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 2+1+Garazh I perfshire ne cmim, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 120 m², i mobiluar totalisht ne menyre moderrne, parket, 2 kondicioner, 2 tualete me dritare, 2 ballkone., 120 M2, 2 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/11/2019
400,00 euro
)