Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOKU VASIL SHANTO

pallati I Mullirit te Vjeter, 200m poshte universitetit Europian | 85 M2 | 40.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Blloku Vasil shanto, pallati I Mullirit te Vjeter, 200m poshte universitetit Europian, 85 M2, 40.000 leke
Kati 2
Përshkrim

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, totalisht e mobiluar. E pershtatshme vetem per vajza dhe familjare, uje drita 24 ore, me 2 kondicioner

40.000 leke

Botuar më 15/08/2019

Telefon