Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMPLEKSI "GOLDEN PARK"

Spitali Amerikan 3 | 88 M2 | 84.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, 88 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenj...

Botuar më 20/05/2020
84.000,00 euro

RR. SIRI KODRA, TIRANE

Afer shkolles "Siri Kodra" | 80 M2 | 30.000 Leke

Shtepi e mobiluar mire me te gjitha te mirat e shtepise, 80 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke/muaj

UNAZA E RE

tek Astiri | 120 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 6, 2 banjo, ashensor, i mobiluar, me kushte bashkohore

Botuar më 28/05/2020
28.000 leke

ZONA E ASTIRIT

Te Vila L | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, 100 M2, kati 6, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, Kuzhine dhe 2 dhoma gjumi. E pa banuar me pare.

Botuar më 28/05/2020
35.000 leke/muaj

TEK OXHAKU

mbrapa xhamis Xhura | 78 M2 | 67.000 Euro

Shitet 2+1, 78 M2, kati 3, E rregulluar ne menyre bashkohore, pamje nga jugu, me depozit dhe pompe me vete

Botuar më 28/05/2020
67.000,00 euro

DURRES

ne plazh | 72 M2 | 29.000 Euro

Shitet 2+1, 72 M2, kati 4, bosh, me hipoteke

Botuar më 28/05/2020
29.000,00 euro

UNAZA E RE

tek hotel Rolandi ne unaze ngjitur me mbikalimin te pallati me shigjeta | 114 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2+1 I sapo perfunduar i pa banuar me I pare te jene njerez korrekt, 114 M2, kati 5, 2 banjo, 2 ballkone

Botuar më 28/05/2020
26.000 leke

DON BOSKO

ne pallat te ri, afer Vizion Plusi 30 m | 85 M2 | 34.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 85 M2, kati 2, i mobiluar, 1 banjo, 2 ballkone. Jo Agjensi

Botuar më 28/05/2020
34.000 leke

TEK PIACA

mbrapa Muzeut Kombetar | 75 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 2+1, 75 M2, kati 1, i mobiluar, Jo Agjensi

Botuar më 28/05/2020
320,00 euro

RR. TOM PLEZHA

unaza e re, tek Astiri | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 28/05/2020
30.000 leke/muaj

RR. XHEMAL TAFAJ

Tek Selvia | 90 M2 | 450 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire, panel diellor per ujin e ngrohte dhe gjenerator per emergjenca ne rast ikje energjie, totalisht i mobiluar ne menyre moderne, jepet per here te pare me qera

Botuar më 28/05/2020
450,00 euro/muaj
)