Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BUZE RRUGES FORTUZI

Mbrapa Piazzes | 75 M2 | 82.000 Euro

Shitet apartament 2+1. Sip, 75 M2, kati 5 banim jo i fundit.Pallat i vitit 1990.Me hi...

Botuar më 12/04/2021
82.000,00 euro

LIQENI THATE!! 1070 EURO/M2

SUPER OKAZION!!! | 115 M2 | 123.050 Euro

Ne nje nga ndertimet e reja dhe me cilesoret ne zonen e Liqenit te Thate shitet apart...

Botuar më 08/04/2021
123.050,00 euro

DON BOSKO

Viva Market | 95 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 wc+2 blk ne Don Bosko, prane Viva Market.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor.Ka hapesira komode, ndricim natyral, i shtruar me parket.Eshte i mobiluar me mobilim te ri dhe i pabanuar me pare., 95 M2, 6 ambjente, kati 5, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare ''REAL HOME''!

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro/muaj

YZBERISHT

afer Bulevardit te Ri, perballe Gega Oil | 116 M2 | 75.000 Euro

Cmim okazion, me 650Euro/m2, i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, kati 3 me ashensor, pallat i mire-administruar, orientim Lindje, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares,, 116 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
75.000,00 euro

YZBERISHT

afer Bulevardit te Ri, perballe Gega Oil | 116 M2 | 75.000 Euro

Cmim okazion, me 650Euro/m2, i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme, kati 3 me ashensor, pallat i mire-administruar, orientim Lindje, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares,, 116 M2, 2 banjo, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
75.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK SELVIA

Rruga Siri Kodra. | 88 M2 | 88.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 prane Selvise. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje e kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka drejtim veri dhe perendim. Per me shume na kontaktoni., 88 M2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
88.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATE

Rr. Hamdi Garunja, me pamje nga liqeni | 106 M2 | 129.000 Euro

Apartament i mobiluar modern, me punime shume cilesore, me pamje shume te mire nga Liqeni i Thate, dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares, 106 M2, kati 4, 2 banjo

Botuar më 13/04/2021
129.000,00 euro

APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATE

Rr. Hamdi Garunja, me pamje nga liqeni | 106 M2 | 129.000 Euro

Apartament i mobiluar modern, me punime shume cilesore, me pamje shume te mire nga Liqeni i Thate, dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares, 106 M2, kati 4, 2 banjo

Botuar më 13/04/2021
129.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Apartament 2+1 me qera Komuna e parisit | 85 M2 | 400 Euro

Apartament plot drite i mobiluar ,2+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Apartament 2+1 me qera Komuna e parisit | 85 M2 | 400 Euro

Apartament plot drite i mobiluar ,2+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Apartament 2+1 me qera Komuna e parisit | 85 M2 | 400 Euro

Apartament plot drite i mobiluar ,2+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Apartament 2+1 me qera Komuna e parisit | 85 M2 | 400 Euro

Apartament plot drite i mobiluar ,2+1, 85 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro/muaj
)