Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 19/02/2021
110.000,00 euro

RRUGA MYSLYM SHYRI

Bar Santa | 107 M2 | 155.000 Euro

Shitet apartament 2+1+ tualet me dritare. Sip, 107 M2, Kati 3. Pallat i ri me hipotek...

Botuar më 18/02/2021
155.000,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN KONGRESI MANASTIRIT PRANE OXHAKUT NE TIRANE (ID 4129123)

Rr.Kongresi Manastirit, prane Oxhakut | 68.5 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1(i konvertuar ne 2+1), siperfaqe 68.5 m² me hipoteke, kati 3 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon i mbyllur me vetrate xhami, shitet pjeserisht i mobiluar, orientimi me diell., 68.5 M2, Property ID : 4129123 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/02/2021
49.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Tek Globe Center | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar me kushte bashkohore,ambjenti ka hapsira te bollshme qe te japin komoditet, ballkon me pamje, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 26/02/2021
300,00 euro/muaj

PAZARI RI

prane tij | 90 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ap 2+1 mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes ,ne pallalt te ri te mireadministruar, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 26/02/2021
320,00 euro/muaj

KOPSHTI ZOOLOGJIK

PRANE TIKU DHE MATO | 106 M2 | 103.000 Euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOPSHTIT ZOLOGJIK, 106 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie .

Botuar më 26/02/2021
103.000,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

PRANE TIKU DHE MATO | 106 M2 | 103.000 Euro

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ZONEN E KOPSHTIT ZOLOGJIK, 106 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, Me certifikate pronesie .

Botuar më 26/02/2021
103.000,00 euro

CMIMI OKAZION

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 ne shitje | 71 M2 | 63.000 Euro

Pallati i ri, 71 M2, 3 ambjente, kati 8, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, bosh, Me hipotek.Per informacione ne lidhje me pronen kontaktoni.

Botuar më 26/02/2021
63.000,00 euro

RRUGA PETI

Pallat i ri | 100 M2 | 400 Euro

Apartament ne zone te mire, me te gjitha kushtet e nevojshme, afer me Liqenin Artificial, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 100 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 26/02/2021
400,00 euro/muaj

RRUGA PETI

Pallat i ri | 100 M2 | 400 Euro

Apartament ne zone te mire, me te gjitha kushtet e nevojshme, afer me Liqenin Artificial, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, koridor shperndares, 100 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 26/02/2021
400,00 euro/muaj

SHESHI WILSON

Mbrapa Postes nr. 8 | 116 M2 | 127.000 Euro

Apartament ne pallat te ri me cmim okazion, me 1094Euro/m2, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, 2 ballkone, 116 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor

Botuar më 26/02/2021
127.000,00 euro

ASTIR

te El Sahara | 116 M2 | 260 Euro

Apartament i bollshem, ne vije te pare, i mobiluar, orientim Lindje, dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 ballkone, koridor shperndares, 116 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 26/02/2021
260,00 euro/muaj
)