Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ARDENO

Prane ktheses se kamzes | 103 M2 | 49000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Ardeno, Prane ktheses se kamzes, 103 M2, 49.000 euro
2 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, bosh, gjendja: shume e mire, kati 6, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartament 2+1, 103 M2, kati 6, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, pallat i ri,kubature dhe organizim shume te mire,me hipoteke

49.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon
Email