Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENTE ME QERA DITORE DHE SHERBIME NE QENDER TE TIRANES!!! KONTAKTO 0692111063 PER INFO & REZERVIME!

Tek Pedonalja, ap. te mobiluara, arredim modern, sip | 120 M2 | 35 Euro
Përshkrim

90m² –, 120 M2, https://www.aparthoteltirana.com / facebook & instragram. Çmimi

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
APARTAMENTE ME QERA DITORE DHE SHERBIME NE QENDER TE TIRANES!!! KONTAKTO 0692111063 PER INFO & REZERVIME!, Tek Pedonalja, ap. te mobiluara, arredim modern, sip, 120 M2, 35 euro
35,00 euroÇmimi/ditë

Botuar më 20/05/2018

Telefon