Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENT ME QIRA - TEK KODRA E DIELLIT ID: BILLION1543

Kodra e Diellit | 90 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Apartamente 2+1
Apartament me qira - Tek Kodra e Diellit ID: Billion1543, Kodra e Diellit, 90 M2, 350 euro
3 ambjente, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 2
2 ballkone
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane tek Kodra e Diellit, ofrojme me qira apartament 2+1.Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire-adminstruar.Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe organizohet ,nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi ,nje tualet me dritare dhe nje ballkon., 90 M2, 3 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

350,00 euro/muaj

Botuar më 14/01/2022

Telefon
Email
)