Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR.SIRI KODRA

AFER NENSTACIONIT ELEKTRIK | 80 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 1, verande, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
18.000 leke

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 98.58 M2 | 62.000 Euro

Shitet 2+1, 98.58 M2, kati 8, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 22/06/2018
62.000,00 euro

UNAZA E RE

prane vila L | 119.5 M2 | 68.000 Euro

Ka hipotek.shperndarje me korridor.e mobiluar.drejtim jug dhe lindje.hapsira te bollshme.tualet me dritare.sistem kaapot., 119.5 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
68.000,00 euro

MIDIS 9 KATESHEVE

DHE SELVIS, | 77 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 2+1, 77 M2, kati 5, ashensor, 1 ballkon, bodrum, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pozicion ideal. Jepet per 2 muaj

Botuar më 22/06/2018
300,00 euro

TEK SELVIA,

perballe hotel Vila Verde, | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 2+1, 90 M2, kati 3, hyrje e mobiluar, arredim bashkohor, uje dhe drita 24h.

Botuar më 22/06/2018
350,00 euro

TEK LIQENI I TIRANES,

prane kopeshtit Zooligjik, ne nje kompleks te ri 4 katesh | 106 M2 | 87.980 Euro

Me ashensor, shitet ap.2+1, kati II banim, me dy tualete, 106 M2, pamje nga kopeshti Zoologjik, pa ndertime perballe.

Botuar më 22/06/2018
830,00 euro/m2

NE RRUGEN PETRO NINI LUARASI

prane shkolles Baletit, perballe njesise Bashkiake 2 | 129 M2 | 126.420 Euro

Shitet ap.2+1, ndertim I ri, 2 tualete nje me dritare, 129 M2, kati VI banim, pallat 8 katesh, I rikonstruktuar totalisht, bosh, me hipoteke.

Botuar më 22/06/2018
980,00 euro/m2

NE PORCELAN,

rruga Bajram Curi, pallatet Fratari | 88 M2 | 64.240 Euro

Shitet 2+1, kati X jo I fundit, ndertim I ri, me ashensor, k/bufe, 88 M2, tualet me dritare, pamje nga jugu, planimetri e rregullt ku te gjithe ambientet lidhen me korridorin, me hipoteke.

Botuar më 22/06/2018
730,00 euro/m2

SHESHI WILLSON

Sheshi Willson | 98.9 M2 | 123.000 Euro

Shitet apartament luksoz 2+1+3 tualete te Sheshi Willson me cmim 123'000 Euro i pa mobiluar. Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe hapesira te bollshme, organizuar ne dy dhoma gjumi te bollshme, 3 tualete, ambienti i ndenjes dhe ngrenies, dhome tharje dhe nje ballkon. Eshte realizuar nje rikonstruksion dhe investim ne te gjithe apartamentin, madje perfshire dhe shkallen e cila eshte rikon, 98.9 M2, totali i kateve 5, 3 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati egzistues me shesh pushime dhe shkalle te ndricuara, me sistem kapote dhe sistem hidroizolimi. Ofron rifinitura luksoze

Botuar më 22/06/2018
123.000,00 euro

TEK FRESKU, PRANE THESARIT

ne nje Kompleks te ri buze rruge, prane stacionit te autobuzit | 94 M2 | 51.700 Euro

Shitet ap.2+1, kati IV, me nje banjo me dritare, planimetri e brendshme perfekte ku te gjithe ambientet lidhen me korridorin ndertim I ri I pabanuar me pare, 94 M2, bosh, me hipoteke, pamje nga mali dajtit.

Botuar më 22/06/2018
550,00 euro/m2