Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE POLICISE BASHKIAKE (ID 4121727)

Ne rrugen e Kavajes prane Policise Bashkiake | 121.3 M2 | 170000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Apartament 2+1+2 ne shitje ne rrugen e Kavajes prane Policise Bashkiake (ID 4121727), Ne rrugen e Kavajes prane Policise Bashkiake, 121.3 M2, 170.000 euro
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, siperfaqja 121.3 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3 teknik, 2 ashensor, eshte i organizuar ne soxhorno, kuzhine gatimi, 2 ballkone, korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, bosh i pamobiluar, parket, fasade te ventiluar me termoizolim ndaj te ftohtit, te nxehtit dhe akuistik. Punime te nje cilesie te larte ndertimi, duralumin i cilesise se larte me termoizolim me gaz., 121.3 M2, Property ID : 4121727 www.dreamalbania.al

170.000,00 euro

Botuar më 18/10/2021

Telefon
Email
)