Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILLSON

Petro Nini | 70 M2 | 350 Euro

Ne Petro Nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletu...

Botuar më 05/12/2019
350,00 euro

PERBALLE TOP CHANEL, NE MEZEZ,

ne zone te mire | 120 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 120 M2, kati 3, i mobiluar, Jepet bosh me çmim te arsyeshem ose e mobiluar

Botuar më 13/12/2019
18.000 leke

NE QENDER TE TIRANES

dy minuta nga Sheshi Skenderbej, rruga Sulejman Pasha | 86 M2 | 103.000 Euro

Shes apartament e rikonstruktuar, 2+1 ,Kati I 4, me pamje nga dielli ,perbehet nga dy dhoma gjumi,nje holl I madh me oxhak funksional ,ambjent gatimi me vete, ballkon, depo, tualet. I komletuar me pajisje moderne, sip., 86 M2, +15 m² ambjente te perbashketa+3m² depo. Cmimi Apartamentit

Botuar më 13/12/2019
103.000,00 euro

RR. “KAVAJES”

tek GKAM | 80 M2 | 96.000 Euro

Shitet 2+1, kati II, 80 M2, bosh.

Botuar më 13/12/2019
96.000,00 euro

BLLOK

Ruga Brigada VIII | 110 M2 | 600 Euro

JEPET APARTAMENTI ME QERA 2+1+ 2 TUALETE+2 BALLKONEPallati ri dhe me AshensorI Mobiluar, me kondicioner ne cdo dhome, 2 frigorifer, 1 lavasovilje Adresa: Blloku, Rruga Brigada e VIII, 110 M2, kati 4, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/12/2019
600,00 euro/muaj

KRYQEZIMI I RRUGES 5 MAJ

Perball me tregun e Medresese | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 90 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, per banim ose biznes

Botuar më 12/12/2019
40.000 leke/muaj

YZBERISHT

Rr. Joklin Persi | 90 M2 | 60.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 6, totali i kateve 8, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2019
60.000,00 euro

UNAZA E RE

prane kompleksit Molla, | 94 M2 | 70.000 Euro

Shitet 2+1, 94 M2, 5 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Asnje problem nga termeti. Punimet e brendshme jane nga me cilesoret parket, Sistem kapote dhe dopio xham. Me pamje nga Lindja cka mundeson ndricim natyral dhe diell. Me hipoteke

Botuar më 12/12/2019
70.000,00 euro

RR.DESHMORET E KOMBIT

prane Kinoklubit | 100 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet 2+1, 100 M2, 2 ballkone, me hipoteke

Botuar më 12/12/2019
5.000.000 leke

KOMBINAT

Rruga e Qelqit | 90 M2 | 58.000 Euro

Kombinat, Rruga e Qelqit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 90 m2 me Hipotek, kati 4 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi me Diell, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 12/12/2019
58.000,00 euro

DON BOSKO

Kompleksi Fiori di Bosko | 104.6 M2 | 90.000 Euro

Don Bosko, Kompleksi Fiori Di Bosko, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 104.6 m2 , me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare), korridorr dhe ballkon, i gjithe me parket, orientimi Veri/Perendim, 104.6 M2, 2 banjo

Botuar më 12/12/2019
90.000,00 euro
)