Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AFER ME RRUGEN E DIBRES

tek gjimnazi Partizani | 115 M2 | 360 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Afer me rrugen e Dibres, tek gjimnazi Partizani, 115 M2, 360 euro
Përshkrim

Jepet me qera Duplex 2+1 ne katin e dyte dhe te trete te nje Vile,me hyrje ne vete, 2,hyrje e rregulluar dhe e mobiluar totalisht,me kondicioner,ballkon,tualet, 115 M2, Real Estate EUROPA

360,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
Email
)