Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AFER 21-DHJETORIT

Tek ish parku autobuzeve | 80 M2 | 44.000 Leke
Përshkrim

Jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 80 m², i mobiluar totalisht ne menyre bashkohore, mobilim i ri dhe i pa perdorur me pare, kondicioner, tualet, ballkon, orintimi me diell., 80 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
Afer 21-Dhjetorit, Tek ish parku autobuzeve, 80 M2, 44.000 leke
1 banjo
44.000 leke

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email