Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

50 M LARG KOMPLEKSIT SPORTIV DINAMO DHE 100M LARG STADIUMIT DINAMO,

ngjitur me parkun e delegacioneve, (hyrja e Komunes seParisit) | 92 M2 | 37.000 Leke
Përshkrim

Jap me qera apartament 2+1+A+ballkon. Apartament i ri me nje banjo te madhe me dritare, me sallon te madh dhe dy dhoma gjumi me dy ballkone,, 92 M2, kati 2, i mobiluar, jepet per kohe te gjate. Angjesisa imobilare RAM, rruga Sulejman Delvina 11, Posta nr.8 Tirane, www.agjensiaram.al e-mail agjensiaram@gmail.com

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, 2+1
50 M Larg kompleksit sportiv Dinamo dhe 100m larg stadiumit Dinamo,, ngjitur me parkun e delegacioneve, (hyrja e Komunes seParisit), 92 M2, 37.000 leke
I mobiluar, kati 2
37.000 leke

Botuar më 11/06/2018

Telefon