Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

21 DHJETORI, KOMPLEKSI MAGNET

shitet super apartament | 136 M2 | 163200 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
21 Dhjetori, Kompleksi Magnet, shitet super apartament, 136 M2, 163.200 euro i padiskutueshem
Përshkrim

2+1+tualet me dritare+lavanderi. Sip, 136 M2, 136 m². Kati 6. Pallat i ri me hipoteke. Punime dhe kompletim super cilesore! Me garazh personal me vleren 17.000 euro

1.200,00 euro/m²

Botuar më 04/05/2021

Telefon
Email
)