Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ISH UZINA E AUTOTRAKTOREVE

Tek News 24 | 75 M2 | 20.000 Leke

Pallat i ri, 75 M2, kati 5, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i...

Botuar më 04/03/2021
20.000 leke/muaj

ALI DEMI

Markata e Vjeter | 125 M2 | 110.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 tualete. Sip, 125 M2, kati 3. Pallat i ri me hipoteke. Punime...

Botuar më 01/03/2021
110.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 2+1 NE RR. "DON BOSKO"! PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU,

ne nje pallat te ri te mire administruar | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 2+1, 90 M2, kati 7, ashensor, pjeserisht i mobiluar, arredim bashkohor. Me hi...

Botuar më 25/02/2021
72.000,00 euro

OSLO BRRYLI

5 minuta larg pazarit te ri, | 90 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Apartament 2+1 (Brryli ) ??. Adresa: prane Oslo Brryl??. Siperfaqja: 90 m2 KATI 1??. Cmimi: 40000lek . I mobiluar??. Telefon: 0694533843. Per me shume informacion ose nje vizite nga afer na telefoniPershkrim: Jepet me qera apartamenti 2+1 ne katin e 1 banim te nje vile 3 kateshe me hyrje me vete, 90 M2, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/03/2021
3.000 leke/muaj

STACIONI TRENIT

Gener 2 | 90 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ap 2+1 arreduar ne menyre moderne dhe teper komode, ne nje nder komplekset me te investuar se fundi, dhe teper familjare, 90 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
350,00 euro/muaj

LIQENI ARTIFICIAL

Tirane | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ap 2+1 ne nje nder zonat me te preferuara per qetesine qe te fal, mobiluar totalisht me te gjitha kushtet e kohes , me ndricim natyral,. e organizim perfekt, 90 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
400,00 euro/muaj

ISH PARKU

Condor Center | 104 M2 | 93.600 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+Ballkon tek Pallatet e Condor Center , Ish Parku me Cmim Okazion prej 900 €/m2 Vetem per pak Dite .Apartamenti Eshte i Pozicionuar ne Katin e 5 te nje Pallati te ri me Administrim dhe Ashensor .Eshte Totalisht i Mobiluar dhe i Pajisur me Certifikate Pronesie., 104 M2, 2 banjo

Botuar më 05/03/2021
93.600,00 euro

LAPRAKE

Rr.Pandi Dardha | 96 M2 | 64.000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 ne Laprake .Apartamenti eshte I Pozicionuar ne Katin e 3 te nje Pallati te ri me Ashensor.Ka Siperfaqe prej 96 m² dhe eshte me Certifikate Pronesie ., 96 M2, 1 banjo

Botuar më 05/03/2021
64.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

rruga kavajes | 110 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ap 2+1 ne nje nder komplekset me te investuar dhe teper familjare, mobiluar totalisht ne menyre moderne , me bare, markete, restorante etj, 110 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
450,00 euro

FIORI DI BOSKO

Don Bosko | 100 M2 | 450 Euro

Apartament i Ri ne zonen me te populluar te Tiranes. Totalisht i mobiluar, 100 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
450,00 euro/muaj

DON BOSKO

prane Vizion plus | 90 M2 | 280 Euro

Jepet me qera ap 2+1 me mobilim bashkohore, ne pallat te ri me ashensore dhe te mireadministruar, 90 M2, kati 7, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
280,00 euro/muaj

YZBERISHT

prane Pallateve Cabej | 120 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 2+1+2 , ne nje apartament te ri te mire administruar me ashensor, 120 M2, kati 4, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 05/03/2021
73.000,00 euro

LAPRAKE

prane shkolles ALEKS BUDA | 86 M2 | 66.000 Euro

Shitet apartament, 86 M2, kati 8, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon

Botuar më 05/03/2021
66.000,00 euro
)