Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

21 DHJETORI

Hotel Mondial | 83 M2 | 92000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
21 dhjetori, Hotel Mondial, 83 M2, 92.000 euro
5 ambjente, 1 banjo, sallon ndenje, ambjent gatimi, i mobiluar, ngrohje/ftohje, gjendja: e re, kati 2, ashensor
1 ballkon
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane Hotel Mondial, organizim mjaft i mire i ambienteve, hyrje e madhe dhe me drite, pallat i ri, hipoteke e rregullt, 83 M2, 5 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

92.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)