Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES, SHEN-VLASH,

ne Vrin, buze rruges kryesore | 4.500 M2 | 500.000 Euro

Shiten ose jepen me qera 2 kapanone, me sip. 108m² secili, me sip totale toke, 4.500 M2, komplet e mbushur me cakull, e rrethuar me mur 2.20m lartesi, si dhe nje ndertese 2-kateshe 65m² brenda murit, uje me pus. Me dokumenta te rregullta, hipoteke. Shiten

Botuar më 14/06/2019
500.000,00 euro

DURRES

Durres | 400 M2 | 1.000 Euro

Ne Durres ne lagjen 17 prane rruges Vellazerimi jepet me QERA magazine me siperfaqe 400 m2 dhe lartesi 4 metra si dhe 150 m2 oborr per parkimin e mjeteve. Ambjenti sherben si magazine ose repart pune dhe ndodhet buze rruges se asfaltuar duke krijuar mundesi levizjesh per kamiona dhe trajlera.Cmimi 1.000 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 400 M2, 1 ambjent, totali i kateve 3, 1 banjo, vendparkim, oborr, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 10/06/2019
1.000,00 euro/muaj

DURRES ZONA INDUSTRIALE RRETH RROTULLIMI SHEN VLASHIT

Durres zona industriale rreth rrotullimi Shen Vlashit | 213 M2 | 165.000 Euro

Ne Durres tek rreth rrotullimi i Shen Vlashit duke shkuar ne zonen industriale sektor Rinia SHITET kapanon me sip. 213 m2 i vendosur ne nje truall me siperfaqe 1.000 m2. Ndertesa eshte e pershtatshme per magazine, repart prodhimi, oficine mekanike etj. .Trualli dhe ndertesa disponojne dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie. Cmimi 165.000 euro.Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 213 M2, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 10/06/2019
165.000,00 euro