Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 97 M2 | 88.000 Euro

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Botuar më 17/09/2019
88.000,00 euro

BESIM ALLA

Bar Britania | 119 M2 | 74.000 Euro

Shitet Apartamenet 2+1, 119 M2, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngre...

Botuar më 14/09/2019
74.000,00 euro

RRUGA MINE PEZA

Ne Kryqezim Me Rrugen Haxhi Hysen Dalliu Perball Me Prokurorine e Tiranes | 93 M2 | 97.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke, 93 M2, 3 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 ba...

Botuar më 12/09/2019
97.000,00 euro

ASTIR

Perball Kastratit | 100 M2 | 300 Euro

Apartament modern dhe i sapo mobiluar 2+1+2 per qira ne zonen e Astirit. Apartamenti organizohet ne sallon te bollshem ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe shume administruar. Apartamenti eshte totalisht i arreduar, pajisur me kondicionere dhe te gjithe elektroshtepiaket e nevojshme dhe te nje cilesie te larte., 100 M2, kati 3, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
300,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Prane kompleksit Dinamo | 105 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, mundesi parkimi, 105 M2, 4 ambjente, kati 1, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/09/2019
40.000 leke/muaj

RRUGA KASTRIOTET

perballe Casa Italia | 100 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 20/09/2019
30.000 leke

PERBALLE ME HOTEL MONDIALIN

Brenda unaze | 105 M2 | 400 Euro

Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete, 105 M2, kati 5.Pallat i ri me ashensor.Apartament i kompletuar me cdo gje cilesore.

Botuar më 20/09/2019
400,00 euro/muaj

TEK FRESKU

perballe restorant Qesarak | 86 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 86 M2, 3 ambjente, kati 4, gjendja: e mire, k/bufe

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA MUSA AGOLLI

ngjitur me punishten e pastave | 140 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1, 140 M2, kati 6, 2 banjo, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, soxhorno, ne nje pallat te ri,

Botuar më 20/09/2019
400,00 euro/muaj

PRANE BULEVARDIT TE RI,

tek treni, | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 5, pjeserisht i mobiluar, Jepet per familjare. Çmimi

Botuar më 20/09/2019
25.000 leke

RRUGA DIBRES

Tek shkolla Skenderbeg, prane spitalit Nene Tereza | 100 M2 | 78.000 Euro

Shitet 2+1, 100 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Punime extra cilesore,pllaka,dritare dopjo xham, grila, gipse, hidrolizim teresor dhe cilesor i taraces

Botuar më 20/09/2019
78.000,00 euro

RRUGA MIKEL MARULI, PALLATI EJA STUDIO

Në krah të sheshit të lojrave | 107.9 M2 | 78.767 Euro

Shitet 2+1, 107.9 M2, 7 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/09/2019
78.767,00 euro

UNAZA E RE

perbri Big Market | 80 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 80 M2, kati 4, bosh

Botuar më 20/09/2019
23.000 leke