Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 55 M2 | 250 Euro

Jepet me Qera , Ambient biznesi 55m2, 250 euro, tek 21 Dhjetori !, 55 M2, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 20/04/2019
250,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me Qera , Ambient biznesi 65m2, 250 euro, tek Komuna e Parisit !, 65 M2, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 20/04/2019
250,00 euro/muaj

RR. JORDAN MISJA

afer Kolegjit Turk | 450 M2 | 1.700 Euro

Jepet me qera godine 2 kateshe, sip ndertimi, 450 M2, kati 1 jane 2 dyqane, kati 2 ap banimi

Botuar më 20/04/2019
1.700,00 euro

RR. ISLAM ALLA

rruga e kavajes | 220 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera godine 3 kateshe, 220 M2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme

Botuar më 20/04/2019
1.500,00 euro

RR. HIM KOLLI

tek kisha Katolike | 40 M2 | 48.000 Euro

Shitet ambjent, 40 M2, 1 banjo, + verande 30m², i pershtashem per biznese te ndryshme, nderrohet edhe me shtepi sip 60 m ² e larte . Cmimi

Botuar më 20/04/2019
48.000,00 euro

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 42 M2, ambjenti eshte 1.5 m i larte nen sip e tokes dhe 2.5 m mbi sip. e tokes. Ka korent 3fazore dhe uje24 ore. Ka funksionuar si torneri

Botuar më 19/04/2019
20.000 leke

RRUGA HAMDI PEPO

Qyteti nxenesve, prane tregut ushqimor | 600 M2 | 750 Euro

Jepet me qera godine 3 kateshe, 600 M2, totali i kateve 3, vendparkim, oborr, e pershtatshme per linja prodhimi fasoneri etj, secili kat nga 200 m², me oborr dhe e rrethuar

Botuar më 19/04/2019
750,00 euro

RRUGA E DURRESIT

20M NGA RRUGA KRYESORE | 22 M2 | 150 Euro

Jepet me qera ambjent, 22 M2, kati 1, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 19/04/2019
150,00 euro

RR."HAMDI SERANI"

perballe Misto Mames, rruge kryesore, perballe ish Plusit | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per cdo biznes

Botuar më 19/04/2019
50.000 leke

UNAZA E RE, 20M NGA RRUGA KRYESORE

tek Astiri | 160 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 160 M2, kati 1, 2 banjo, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si magazinim-amballazhim malli, zyra, kopshte etj

Botuar më 19/04/2019
38.000 leke