Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITEN APARTAMENTE ME HIPOTEKE ME ÇMIMET ME TE LIRA NE TIRANE!!

Ndertim me punime teper cilesore | 120 M2 | 1 Euro

Sip. e hyrjeve variojne nga: 55 -, 120 M2, Per me teper informacion lutemi kontaktoni...

Botuar më 14/02/2019
1,00 euro

RRUGA E KAVAJES

pallati i deliorgjit | 107 M2 | 107.000 Euro

Okazion. Apartamenti ka kubatur shume te mire , e ngrohte ,me hipoteke ., 107 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, salle ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, bosh, gjendja: e re, apartamenti ka nje cmim shum te arsyshem .

Botuar më 18/02/2019
107.000,00 euro

TEK STADIUMI DINAMO

tek stadjumi | 70 M2 | 85.000 Euro

Shtepia eshte kubatur shume e mire , pallat ekzistues i ristauruar ,, 70 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, shtepia eshte me hipoteke , + banjo me dritare , shtepia eshte shume e ngrohte me diell gjith diten .

Botuar më 18/02/2019
85.000,00 euro

NDEMJET SHESHIT WILLSON DHE LIQENIT,

PALLATI I SHPIS SE OFERTAVE APO LOKAL COLOSEU | 115 M2 | 400 Euro

Jepet apartamenti me qera 2+1 ne rrugen sami frasheri ndermjet sheshit willson dhe liqenit, 115 M2, kati 8, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Diamond

Botuar më 18/02/2019
400,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

50 metra larg lokal UJVARA | 135 M2 | 400 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1, 135 M2, kati 5, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, ORIENTIMI JUG-LINDJE - Diamond

Botuar më 18/02/2019
400,00 euro/muaj

RRUGA BARDHYL

Shume prane lokal Oslo | 82 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartamenti 2+1 kati i 5 i nje pallati 6 katesh me tulle te kuqe ne gjendje te jashtme si i ri, 82 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me hipotek, orintimi lindje - Diamond

Botuar më 18/02/2019
67.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

perball UNIVERITETIT LUARASI DHE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA | 90 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 i mobiluar me mobilim moderne, nje dhome eshte e pamobiluar ka vetem nje krevat tek, 90 M2, kati 2, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kondisjone ne xhdo dhome - Diamond

Botuar më 18/02/2019
300,00 euro/muaj

PASKUQAN 1, AFER STACIONIT TE AUTOBUSIT,

prane Xhamise, ne rruge kryesore, | 130 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ose shitet 2+1, 130 M2, kati 2, bosh, vetem kuzhine me k/bufe.

Botuar më 18/02/2019
15.000 leke

TEK KAFJA E RREMES,

RRUGES PER TUFINE, buze rruge, | 111 M2 | 49.950 Euro

Shitet 2+1, 111 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, me ashensor, pallat I sapoperfunduar, punime cilesore me termo-izilim kapot, dritare plastike. Me hipoteke

Botuar më 18/02/2019
49.950,00 euro

TEK KOMPLEKSI XHURA,

Porcelan, | 103 M2 | 85.000 Euro

Shitet 2+1, 103 M2, kati 5, 2 banjo, 1 ballkon, sallon+kuzhine, 2 dhoma, orientim J-P, i organizuar ne korridor. Me çertifikate pronesie.

Botuar më 18/02/2019
85.000,00 euro

RR."MARGARITA TUTULANI"

Pallati Markolaj, pas postes nr 8 (shkolla 9-te vjecare "Deshmoret e Lirise"), | 100 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 100 M2, 6 ambjente, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, preferohen familjare

Botuar më 17/02/2019
35.000 leke/muaj