Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PAZARI I RI

Pazari i ri | 85.2 M2 | 102.000 Euro

Shitet apartamenti te Pazari i Ri 85.2 m2, apartamenti ndodhet ne zone te qete ne kat...

Botuar më 18/02/2019
102.000,00 euro

SHITEN APARTAMENTE ME HIPOTEKE ME ÇMIMET ME TE LIRA NE TIRANE!!

Ndertim me punime teper cilesore | 120 M2 | 1 Euro

Sip. e hyrjeve variojne nga: 55 -, 120 M2, Per me teper informacion lutemi kontaktoni...

Botuar më 14/02/2019
1,00 euro

RRUGA "5 MAJI",

perballe Shkolles Tirana Jone | 113 M2 | 59.890 Euro

Shitet 2+1, 113 M2, kati 7, pa ashensor, i mobiluar, me dokumenta te rregullta.

Botuar më 21/02/2019
59.890,00 euro

RRUGA E DIBRËS

Pranë Komisariatit nr. 4 | 117.1 M2 | 99.535 Euro

Apartament 2+1 ne Rezidencen Tower Bridge 3, i organizuar me dy dhoma gjumi, me dy tualete me ajrosje natyrale, ambient ndjenje dhe kuzhine me vetrate te madhe, korridor si dhe verande. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te rezidences me nje pamje shume te bukur nga mali i Dajtit dhe oborri i brendshem i rezidences., 117.1 M2, 6 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/02/2019
99.535,00 euro

RR.KAVAJES

Tek kryqezimi 21 dhjetorit | 70 M2 | 320 Euro

Apartament 2+1 i mobiluar, pallat ekzistues pa ashensor, kati Trete, me kondicioner, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 21/02/2019
320,00 euro/muaj

RR MIHAL GRAMENO ( 150 M NGA SHKOLLA E BALETIT)

( 150 m nga Shkolla e Baletit) | 86 M2 | 370 Euro

Jepet me qera 2+1 i mobiluar, 86 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 6, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar

Botuar më 21/02/2019
370,00 euro/muaj

RR. “HOXHA TAHSIM”, TEK XHAMLLIKU,

pallati mbrapa bar Olsos, (kryqezimi i unazes me rrugen Hoxha Tahsim), | 63 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 2 dhoma + ambient ngrenie e gatimi me vehte, 63 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 21/02/2019
26.000 leke

RR. DURRESIT

tek ish Ambasada Jugosllave | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 2+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar më 21/02/2019
35.000 leke

RRUGA E KAVAJES

perballe Xhamise | 92 M2 | 92.000 Euro

Shitet 2+1, 92 M2, kati 2, ambjente te brendshme te medha si dhoma, tualete, koridori, ballkoni etj. Pallat i ri me dokumenta hipotekore

Botuar më 21/02/2019
92.000,00 euro

FRESKU

Rruga 5 Maj, Kodra Priftit, Sauk i vjeter etj. | 100 M2 | 50.000 Euro

Kerkoj te blej ndonje shtepi private ose apartament 2+1 ose 3+1, 100 M2, ashensor, me hipoteke dhe me cmim deri

Botuar më 21/02/2019
50.000,00 euro

RR. “NIKOLLA JORGO”

prane Trendafilit te Bardhe, ish Ekspozita Shqiperia Sot | 81 M2 | 90.000 Euro

Pallatet Matriks, k/9, ah.1, kati 4, shitet 2+1, kati 4 banim, 81 M2, Pozicioni jug. Me hipoteke

Botuar më 21/02/2019
90.000,00 euro

OKAZION!!! VLORE

ku fillon Lungomare, pallatet e Gazit | 98 M2 | 69.900 Euro

Shitet 2+1, pallat i ri, me punime shume cilesore, kati 6 me ashensor 2 tualet 2 ballkone njeri shef nga deti, 98 M2, 2 dhoma gjumi, soxhorno kuzhine gatimi nje ambjent, 2 kondicioner, hyrje e pabanuar me pare, me dokumenta te rregullta (hipoteke)

Botuar më 21/02/2019
69.900,00 euro