SHITET BILARDO SNOOKER

Permasa 1.5x3m, kasa dru lisi, cope e re origjinale qe nderrohet per here te pare, elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2017
2.000,00 euro

PARUKE

Ngjyre geshtenje, per femra. gjatesi mesatare, te drejta. Blere ne perendim

Botuar më 19/10/2017
10.000 leke

SHITET BIÇIKLETE

Sportive per meshkuj adult, ngjyre gri

Botuar më 17/10/2017
16.000 leke

PIANO GJERMANE

E sapoardhur,, Tirane, Rruga Budi, gjendja: e re

Botuar më 16/10/2017
1.650,00 euro

BILARDO

Ne gjendje shume te mire, blere ne Itali, gjendja: e re

Botuar më 13/10/2017
90.000 leke

4 BILARDO ME FUSHE ITALIANE,

Te kompletuara me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkates, ne gjendje te mire pune

Botuar më 09/10/2017
16.000 leke

Test3

Test4

Botuar më 10/03/2017
4 leke

TAPET GOME PER PALESTER, ARTE MARCIALE, AEROBI

Tapeti eshte ne forme katroresh 1m/1m trashesia 2cm., Unaza e re, Astiri, gjendja: e mire

Botuar më 01/01/1970
2.000 lekecmimi/cope
KOHA E LIRE