APPLE IPAD I RI + SIM CARD 320 EUR I DISKUTUAR

gjendja: E re | Tiranë | 320 Euro

Apple, Apple iPad Wi-Fi + 4G, 16Gb, i ri, ne kuti, Network GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE. Screen 9.7" IPS LED-backlit 2048 by 1536 "retina" display (264 ppi) with an "oleophobic", (oil repellent) celcoating. I sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte telefoni mobile. Cmimi 320 eur i diskutuar. cel 0665605053

Botuar më 15/12/2017
320,00 euro

LAPTOP I RI + CANTE 245 EUR I DISKUTUAR

gjendja: E re | Tiranë | 245 Euro

Asus, Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, me cante, procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa perdorur, zero ore pune lehtesisht te kontrollueshme., Tirane

Botuar më 15/12/2017
245,00 europer cope

APARAT SATELITOR, TOKESOR KABLLOR COMBO, ORIGINAL I RI,

Tiranë | 12.000 Leke

Gjerman, Amiko 82 + 60., Aparati punon shume mire me linja dhe IPTV.

Botuar më 15/12/2017
12.000 leke

TIRANE, SHES APARATE FOTO DIXHITALE TE RINJ NGA 70 EUR COPA I DISKUTUAR

gjendja: E re | Tiranë | 70 Euro

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur. Marka Sony me cmim 120 eur.Te sjella nga USA,modele origjinale dhe me garanci. Cmim i diskutuar, Tirane

Botuar më 14/12/2017
70,00 euro

TIRANE, SHES IPHONE 5S NGA USA, 16 GB, 20000 LEKE I DISKUTUESHEM.

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 20.000 Leke

Apple, Iphone 5S 16 Gb i ardhur nga USA.Factory unlock, punon me te gjitha kartatMemoria 16 Gb,ngjyra Space Greygjendje super i mbajturme karikues origjinalCmimi 20000 leke i disk, Tirane

Botuar më 14/12/2017
20.000 leke

TIRANE, SHES LAPTOP ASUS 245 EURO

Tiranë | 245 Euro

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, model si Mac Book Air, i sjelle nga Austria, i ri, ne qese bashke me nje cante.Procesor dual core,Hardisk 320Gb,Wireless,Web cam., Cmimi okazion 245 eur i diskutuar.Cel 0699207059

Botuar më 12/12/2017
245,00 euro

TIRANE, SHES LAPTOP DELL 590 EURO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 590 Euro

Laptop Dell Precision Workstation M4700 ,Ideal per punime grafike, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte Ekran 15.6'' Procesor Intel Core i7-3740qm 2.7 Ghz, RAM 16 Gb..., HDD 750Gb,· Karta Grafike Nvidia quadro K1000M 2 Gb e dedikuar · Wireless ,· WebCam, · DVD-RW Cmimi 590 eur i diskutuar.

Botuar më 12/12/2017
590,00 euro

TIRANE, SHES LAPTOP ASUS 190 EURO

Tiranë | 190 Euro

Laptop ASUS X553M 15.6 inc, ngjyra e bardhe, ne gjendje pothuaj si i ri, i sjelle nga Gjermania, prodhim i vitit 2017 Procesor dual core N2840,Ram 4GbHdd 500GbWireless,Web cam, Tirane

Botuar më 12/12/2017
190,00 euro

SHITET BILANC KONTABEL NE EXCEL NE CD,

Tiranë | 5.000 Leke

Me te gjithe treguesit e bilancit. Bilanci eshte provuar ne praktike., Bilanci jepet me prove.

Botuar më 12/12/2017
5.000 leke

COMPUTER/TAVOLINA CALL CENTER

gjendja: E mire | Tiranë | 100 Euro

50 computer,80 postazioni call center(tavolina), kombinat

Botuar më 11/12/2017
100,00 europer cope

INFORMATIKE-ELEKTRONIKE