Njoftime Premium

KERKOJ

Te mbaj femije te vegjel ose te kujdesem per te moshuar, per zonen e Laprakes deri te Zogu i Zi

Botuar më 15/12/2017

KERKOJ TE PUNESOHEM

Si pastruese per pastrim shtepie, 2 here ne jave, kam eksperience pune, vetem per familje serioze

Botuar më 15/12/2017

KERKOJ NJE BABYSITTER

Te kete eksperience pune

Botuar më 15/12/2017

KERKOJ TE PUNESOHEM SI KUZHINIER NE LOCALE SERIOZE,

Kam eksperience te gjate pune brenda dhe jashte vendit, komunikoj Italisht dhe Anglisht. Per me teper lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 14/12/2017

JAM NJE ZONJE

Kerkoj te punesohem si kujdetare per te moshuar, jam e disponueshme edhe per 24 ore, Rr. Muhamet Gjollesha

Botuar më 14/12/2017

KERKOHET PUNETORE SHTEPIE,

Me eksperience pune. Mosha 35-45 vjec per 5 dite ne jave.

Botuar më 13/12/2017

JAM NJE ZONJE 45 VJEC

Kerkoj te punesohem si punetore shtepie, e rregullt, Yzberisht

Botuar më 13/12/2017

KERKOJ TE PUNESOHEM

Menaxher Lokalesh, kam 17-vjet eksperience si menaxher lokalesh, Tirane

Botuar më 12/12/2017

JAM NJE ZONJE NGA JUGU

Kerkoj te punesohem si punetore shtepie dhe per hekur vetem per diten e premte. Te jete familje e rregullt, serioze. Pres telefonata vetem nga zonja, Kombinat

Botuar më 12/12/2017

KERKOJ TE MBAJ

Nje femije te moshes 1-12 vjeç ne shtepine time, ne kushte shume te mira, mund ti mbaj dhe ti ndihmoj ne pergatitjen e mesimeve, mbaj edhe femije shurdh-memece, prane shkolles “Mihal Grameno”

Botuar më 12/12/2017

SHERBIME TE NDRYSHME