Njoftime Top

SHITEN PAISJE MARKETI

2 frigorifer kollone 20000 Leke /secili. 1 Frigorifer kollone 30.000 Leke. 1 Frigorifere vitrine 2.5m e gjate, 150.000 Leke Frigorifere ngrires 2.8m*0.9m, 120000 leke. Tavoline, banak 1.80m, 12.000 Leke. 5m Rafte me gjeresi 50 cm, 6000 Leke/m linear

Botuar më 16/12/2017

SHITET AP. PANORAMEKS ANALOG

Marka Siemens, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 15/12/2017
3.500,00 euro

FRIGORIFER, MULLI KAFEJE, TAVOLINA

Gjendja: shume e mire, OKAZION. SHitet nje FRIGORIFER KOLLON , nje MULLI KAFEJE trefazor dhe kater TAVOLINA me karrige per ambient te brendshem, Cmimi 80 000 leke. CEL.0689010685, TIRANE

Botuar më 15/12/2017
80.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, QYTETI FIER

Botuar më 14/12/2017
1.650.000 leke

SHITEN PAISJE

5 sete tavolinash, restoranti prej druri dhe karrige cilesore

Botuar më 14/12/2017
70.000 leke

SHITEN PAISJE LOKALI

Gjendja: e mire, 12 komplete , githashtu dhe perde, Komuna E Parisit Tek Qendra Kristal kati i 1 . Cmimi i Arsyeshem.

Botuar më 14/12/2017

SHES

Gjendja: e re, , makineri per pastrim me teknologji ne te thate te tapeteve , moketeve, kolltuke, karrige neper biznese, shtepia , automjete +pastrues specifik per njolla te te gjitha llojeve, Durres

Botuar më 14/12/2017
6.500,00 euro

SHES

Gjendja: shume e mire, makineri inoks , per pastrim , qerim , prerje , ambalazhim per patate te fresket per skuqje dhe furre + aparat amballazh ne vakumi dhe me gaz inert, Durres

Botuar më 14/12/2017
26.000,00 euro

FURRE BYREKU

33.000 leke dhe katabrike akullore ne gjendje shume te mire 80.000 leke. Makineri per prodhim boze

Botuar më 14/12/2017
1.300,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE FURRE BUKE,

Totalisht te kompletuara me te gjitha paisjet perkatese, ne gjendje shume te mire pune, Prane Prokurorise se Tiranes

Botuar më 14/12/2017
1.500.000 leke

BIZNESI