Njoftime Top

SHITET BIZNES FAST FOOD, E KOMPLETUAR TOTALISHT, AKTUALISHT NE PUNE, ME 7 VETA TE PUNESUAR,

Klientele e rregullt, biznesi ngritur prej 2 vjtesh, ambienti eshte 60m² (32m...

Botuar më 14/10/2017

SHITET BIZNESI BAR GELATERI,

BIZNES I NGRITUR PREJ 2 VITESH, E KOMPLETUAR TOTALISHT ME KUSHTE BASHKOHORE TE...

Botuar më 02/10/2017

SHITET LOKAL BAR KAFE

Gjendja: shume e mire, Shitet Bar Kafe pare zones se Ish Ekspozites Shqiperia Sot! Lokali ka klientele te rregullt dhe gjendet ne nje zone te populluar!, Rruga Nikolla Jorga. Perballe PDIU. Ish Ekspozita Shqiperia Sot

Botuar më 22/10/2017
10.000,00 euro

DYQAN + APARTAMENT + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE

Gjendja: e mire, Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera:1) Dyqan2) Apartament 2 + 1 + banjo3) Garazh 35 metra katrore, Shetitorja e Palmave, Lushnjë, Prefettura di Fier

Botuar më 21/10/2017

FARMACI

Gjendja: shume e mire, ne nje zone te shume te mire dhe te zhvilluar, Tirane

Botuar më 20/10/2017

NE QENDER TE TIRANES

Gjendja: shume e mire, OKAZION CMIM I LIMITUAR shitet BIZNESI Bar Kafe, 90 m2, mundesi verande shfrytezimi, 2 vjet ne gjendje puneCMIMI QERASE SE AMBJENTIT 1000 EURO, prane hotel Plaza

Botuar më 20/10/2017
18.000,00 euro

DISPONOJ LICENCE NDERTIMI

Me pike maksimale., Çmimi

Botuar më 20/10/2017
25.000 leke

JEPET ME QERA BAR KAFE FAST FOOD

RRUGA FROSINA PLAKU, SHKOLLA NAIM FRASHERI, 80 m sip e brendshme dhe e jashtme, i kompletuar

Botuar më 20/10/2017
700,00 euro

SHITET PICERI

Shitet aktiviteti (Piceri) me pune te ngritur dhe klientele shume te mire., Tek Vsil Shanto perballe KESH

Botuar më 20/10/2017
1.000.000 leke

SHITET BIZNESI I BAR-KAFE, I KOMPLETUAR TOTALISHT,

Ne gjendje pune, xhiro ditore te kenaqshme, sip. brendshme 70m² + verande 40m², totalisht i kompletuar. Me qera mujore 50.000 leke. Shitet per arsye emgirimi, Adresa: Rr. "Ymer Kurti", prane Postes nr. 8, Tirane e Re. Çmimi shitjes

Botuar më 20/10/2017
3.000,00 euro

MAGAZINE

Lehtesisht i aksesueshem me rrugen kryesore, 200m2, lartesi 3m, Plazh ,Durres, perballe shkolles 'Kasa'

Botuar më 19/10/2017
20.000 leke/muaj

SHITET BIZNES FURRE KUKE

E kompletuar, (ose jepet me qera), klientel e rregullt, xhiro ditore e kenaqshme, Prane Prokurorise, Tirane

Botuar më 19/10/2017
BIZNESI