Njoftime Top

SHITET BIZNES FURRE BUKE

I kompletuar, (ose jepet me qera), me klientele dhe pune te ngritur prej vitesh,...

Botuar më 14/12/2017
1.700.000 leke

SHITET BINESI I BAR RESTORANT

I kompletuar totalisht me kushte bashkohore te kohes, klintele e rregullt, xhiro e...

Botuar më 09/12/2017
27.000,00 euro

BLEJ LEJE NDERTIMI

Shoqeria Belhaus shpk pjese e Colosseo Group kerkon te bleje leje ndertimi, brenda...

Botuar më 09/12/2017

SHITEN PAISJE MARKETI

2 frigorifer kollone 20000 Leke /secili. 1 Frigorifer kollone 30.000 Leke. 1 Frigorifere vitrine 2.5m e gjate, 150.000 Leke Frigorifere ngrires 2.8m*0.9m, 120000 leke. Tavoline, banak 1.80m, 12.000 Leke. 5m Rafte me gjeresi 50 cm, 6000 Leke/m linear

Botuar më 16/12/2017

SHITET BIZNES BAR KAFE

Me klientele te ngritur, tek ish Ekspozita shqiperia sot

Botuar më 15/12/2017
6.000,00 euro

OKAZION! SHITET BIZNESI, DYQAN CELULAR

Gjendja: shume e mire, Shitet si biznes dyqan celular te 21dhjetori i kompletuar me aksesor dhe pajisjet moderne per servis. Dyqani esht aktualisht ne pune!, 21 dhjetori

Botuar më 15/12/2017
5.000,00 euro

FLOWERS SHOP GLORIOSA

Shitet aktiviteti dyqan lulesh natyrale i hapur nga viti 2010 me Klientele dhe xhiro te garantuar. Vlera e pajisjeve dhe e mallit shkojne rreth 25.000 euro., Fillimi i rruges Medar shtylla, tek ish Komuna Komuna e Parisit.

Botuar më 15/12/2017
30.000,00 euro

SHITET AP. PANORAMEKS ANALOG

Marka Siemens, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 15/12/2017
3.500,00 euro

FRIGORIFER, MULLI KAFEJE, TAVOLINA

Gjendja: shume e mire, OKAZION. SHitet nje FRIGORIFER KOLLON , nje MULLI KAFEJE trefazor dhe kater TAVOLINA me karrige per ambient te brendshem, Cmimi 80 000 leke. CEL.0689010685, TIRANE

Botuar më 15/12/2017
80.000 leke

JEPET ME QERA KLINIKE DENTARE

Me te gjitha pajisjet e nevojshme, ne gjendje pune, Rr. Milto Sotir Gura, Unaze e re

Botuar më 15/12/2017
30.000 leke

SHITET PUNISHTE DRURI

Gjendja: shume e mire, kombinat druri 5 procese, gonjaster 3.2m, 2disqe +freze, radial,sharre shirit,zinxhir ,torno druri, aspirator, ventilator, 2kompresor 2 dhe 3 fazor,trapan vertikal,sharr per kende, QYTETI FIER

Botuar më 14/12/2017
1.650.000 leke

OKAZION!!JEPET ME QERA FARMACI

Ne Rrugen e Kavajes balle per balle me Polikliniken nr.9 prane 21 Dhjetorit, Vend ideal, me eksperience pune te panderprere mbi 22 vjet, dhe te gjitha kushtet per zhvillimin e ketij lloj biznesi. Na kontaktoni ne numrin telefonik

Botuar më 14/12/2017

SHITEN PAISJE

5 sete tavolinash, restoranti prej druri dhe karrige cilesore

Botuar më 14/12/2017
70.000 leke

BIZNESI