Njoftime Premium

Ford Fucus

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Kambio: manuale, 1.8 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, Kondicioner, ABS, radio cd, kolaudim/taksa te paguara deri ne Korrik 2018, gomma te reja, konsumi 4.4 l/100km, ne gjendje shume te mire.

Botuar më 22/10/2017
2.200,00 euro

Opel Antara

viti i prodhimit 2008 | 7.900 Euro

120.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, shitet

Botuar më 21/10/2017
7.900,00 euro

Volkswagen Tiguan

viti i prodhimit 2012 | 18.000 Euro

90.000 km, kambio: gjysem automatike, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, sedilje kamosh, 1.9d, full option

Botuar më 21/10/2017
18.000,00 euro

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2005 | 5.700 Euro

197.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri perle, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Shes Toyota Corolla, viti 2005, 1.4 nafte, kambio automatike, full option, me targa shqiptare. Ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe vizuale.

Botuar më 21/10/2017
5.700,00 euro

Citroen Picaso

viti i prodhimit 2004 | 2.300 Euro

140.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: jeshile, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 21/10/2017
2.300,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2000 | 330.000 Leke

250.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, ngjyra: gri metalizato, sedilje elektrike, me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2018. sherbime te sapokryera, shitet

Botuar më 21/10/2017
330.000 leke

Ford C MAX

viti i prodhimit 2012 | 8.300 Euro

66.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, gome rezerve, disqe alumini, gps, kamera parkimi, mbyllje elektrike, MAKINE E MIREMBAJTUR. SHERBIME TE KRYERA RREGULLISHT PRANE FORD & AUTOEXPERT

Botuar më 21/10/2017
8.300,00 euro

Hyundai Tucson

viti i prodhimit 2008 | 5.400 Euro

280.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, mbyllje elektrike, sensor te pasem parkimi, dy celesa me pult, xhama te pasem te erret origjinal., Sherbime te sapo bera, taksa/siguracioni deri ne prill 2018, gjendje shume e mire mekanike dhe xhenerike

Botuar më 20/10/2017
5.400,00 euro

Ford c-max

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

143.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bojeqielli, Ford Focus C-Max. Viti 2006, 143000 km, nafte, 1,6, Kambio manuale ne gjendje shume te mire.3800 euro.

Botuar më 20/10/2017
3.800,00 euro

Ford Focus,

viti i prodhimit 2005 |

1.800 cc, portobagazh,

Botuar më 20/10/2017
AUTO-MOTO