Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "TRE VELLEZERIT KONTI",

shitet | 300 M2 | 237000 Euro

Vile 3 kateshe, kati: nje sallon+2 dhoma gjumi+banjo+2 ballkone, kati II:...

Botuar më 12/12/2017
790,00 euro/m2

SAUK QENDER,

shitet vile 4 kateshe | 140 M2 | 270000 Euro

2 kate jane te banueshme, papafingo dhe garazh. Sip. banimi, 140 M2, sip. totale bashke me toke 638m². Çmimi

Botuar më 15/12/2017
270.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

pas Volkwsagen | 240.83 M2 | 400000 Euro

Shitet vile, 240.83 M2

Botuar më 15/12/2017
400.000,00 euro

RR. “MARUBI”

LAPRAKE | 120 M2 | 90000 Euro

Shitet shtepi private 1-kateshe, 3+1, me oborr 60m², me hipoteke, 120 M2

Botuar më 15/12/2017
90.000,00 euro

FARKE

Buze Liqenit te Farkes | 820 M2 | 432000 Euro

820 M2, totali i kateve 3, 3 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 5 dhoma gjumi, 6 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e re, sipërfaqe totale prej 320 m2 ndëritm, 500 m2 truall,me hipoteke,peme dekoratike,punime gipsi,pamje nga liqeni

Botuar më 15/12/2017
432.000,00 euro

LAPRAKË

Vilë në Laprakë | 580 M2 | 150000 Euro

Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të sigurt. Është 2 katëshe, ka një sipërfaqe totale prej 580 m2 dhe disponon një oborr të bollshëm të mbjellë me pemë decorative. Te dy katet jane te përshtatshme për banim, dhe jane te organizuar me sallonin,ambjentin e gatimit,2 dhomat e gjumit,2 tualete dhe ba, 580 M2, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 4 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2017
150.000,00 euro

TIRANE

SUPER OKAZIO RRUGA FORTUZI | 697 M2 | 2000000 Euro

Vile 3 kate + 1 kat nentoke me sip 174.3 m2 per kat.Kati pare eshte i banuar aktualisht.Bodrumi ndhodhet ne katin nendhe,ka 3 dhoma,2 ambjente perbashketa,2 bodrume.Kati 2-te dhe i 3-te kane planimetri te njejte,3.6m te larte, 3 dhoma 1 guzhine,1 sallon ndenje,1 banjo.Hapsira mbrapa viles ka sip: 19, 697 M2, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 15/12/2017
2.000.000,00 euro

PERBALLE VORES

ne rruge dytesore, | 2.270 M2 | 150000 Euro

Shitet shtepi private, 2.270 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, gjendja: e mire, Tapi te rregullt. Toke e trasheguar

Botuar më 15/12/2017
150.000,00 euro

RR. DRITAN HOXHA

Te ish Fusha e Aviacionit Laprake | 250 M2 | 170000 Euro

!!! OKAZION !!! Te ish Fusha e Aviacionit të vilat private shitet shtepi 2 kate me siperfaqe ndërtimi 150 m² dhe truall 250 m².Kati i parë: Organizohet në sallon me kuzhine gatimi +tualet+koridor.Kati i dyte: 3 dhoma gjumi +tualet +koridor+ballkon në katin e dytë, disponon certifikate pronesie.Orien, 250 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, vendparkim, depo, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Naim Frasheri, Cel:0698444447

Botuar më 15/12/2017
170.000,00 euro

YRSHEK

tek klinika Usllove, prane hotel Eiffel | 500 M2 | 200000 Euro

Shitet vile 3 kateshe, 500 M2, 250m² toke + 250m² ndertim, me dokumenta te rregullta

Botuar më 15/12/2017
200.000,00 euro

KOMPLEKSI DINAMO

mbrapa shkolles guines | 1.578 M2 | 1500000 Euro

Shitet vile e perbere nga 4 apt duplex+1papafingo+oboor.sip ndertimi 1267,2+310,8 garazhd+450 oborr, 1.578 M2, totali i kateve 4, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, ndertim i 10 viteve te fundit, dokumentacion i rregullt

Botuar më 14/12/2017
1.500.000,00 euro

PRONA TE PATUNDSHME