Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "SULEJMAN DELVINA",

ne rruge kryesore, pallat i ri, ku ndodhet dyqani Marikaj 2, ne pjesen anesore te pallatit, tek shkolla Vasil Shanto | 41 M2 | 115000 Euro

Shitet dyqan, me Hipoteke, 41 M2, 1 banjo, mbi 4m i larte, uje 24/h, Mund te behet...

Botuar më 20/10/2017
115.000,00 euro

RR. “HASAN VOGLI”, PAZARI RI

perballe Optika Romes, p.6, ap.1, ap.15 | 80 M2 | 90000 Euro

Shitet ose jepet me qera ap.3+1+2banjo, kati V, e kompletuar, 80 M2, me hipoteke....

Botuar më 28/09/2017
90.000,00 euro

SHES APARTAMENT 2+1 TE HIPOTEKUAR TEK FRESKU, PRANE TELEFERIKUT

Kompleksi prane stacionit te urbanit | 102 M2 | 56100 Euro

Shitet 2+1+2banjo (njera me dritare)+2koridore+ballkon. Me hipoteke. Pallat dhe kompleks teper cilesore, 102 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: shume e mire, Cmimi eshte perfundimtar dhe i panegociushem, pasi pallatet ne ndertim po shiten me kete cmim

Botuar më 22/10/2017
550,00 euro/m2

TEK XHAMLLIKU, SHITEN DY GAZONIERE ME HIPOTEKE.

200M NGA ISH PROFARMA. RRUGA NIKOLLA ZORAQI, PERBALLE FUFARMA. | 53 M2 | 31800 Euro

Shiten 2 garsoniere ne katin e pare, ngjitur me njera tjetren, me sip 50 dhe, 53 M2., 53 M2, kati 1, totali i kateve 4, bosh, gjendja: e mire, jane te pershtatshme per banim, klinike dentare, parukeri estetike.Cmimi per nje gazoniere eshte

Botuar më 22/10/2017
600,00 euro/m2

PRANE XHAMLLIKUT

FUSHES SE BEGSAVE | 57 M2 | 5300000 Leke

Shitet 1+1, pallat me tulla te kuqe, kati pare i ngritur nga toka. I rikonstruktuar. Me Hipoteke, 57 M2, kati 1, totali i kateve 5, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 22/10/2017
5.300.000 leke

KODRA E PRIFTIT

zone e preferuar | 330 M2 | 170000 Euro

Shitet vile, 3 kateshe, Me Hipoteke. Kati 3 ne roces legalizimi, 2 katet e tjere me certifikate pronesie. Sip ndertimi 320 m2. Sip trualli, 330 M2, bosh, gjendja: e re, mund te kembehet me ap. ne zonen e Xhamllikut, Vorri Bamit, Porcelan, Diferenca cash

Botuar më 22/10/2017
170.000,00 euro

RRUGA 5 MAJ, NGJITUR ME CONDOR CENTER, SHES 2+1 TE MOBILUAR.

Rruga 5 Maj, poshte tregut Medresese. Pallati ne veri te Condor Center | 89 M2 | 66750 Euro

Rruga 5 Maj, poshte tregut Medresese. Pallati ne veri te Condor Center, ne nje pallat te ri, kati 3-te, shes 2+1+dhome gatimi+1banjo. Siperfaqe e pergjithshme 89m2. Hipotekore 83m2. Me mobilim cilesor.Ndonese mobilimi nuk llogaritet ne cmim. Me hipoteke., 89 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallati eshte modeli pa ashensor. Por eshte kati i preferuar. Cel. 0684675650

Botuar më 22/10/2017
750,00 euro/m2

LUNGOMARE,VLORE

Pallati ish hotel delfini | 92 M2 | 600 Euro

Shesim apartment ne zonen me te bukur te Vlores..Shpia ka pamje te mbrekullushme duke qene perball gadishullit te Karaburunit e ishullit te Sazanit!!Vendi ideal per te jetuar e per te kaluar pushimet..apartmenti eshte i ndare ne dy gasoniere e dy banja e me ballkon te bollshem perball detit..per informazion ju lutem na kontatoni me watsap ne 00393204666692 ..., 92 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, tarrace, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/10/2017
5.200.000,00 euro/m2

LAPRAKE

tek Blloku Gintash | 110 M2 | 230 Euro

Jepet me qira 2+1, 110 M2, kati 5, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, depo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/10/2017
230,00 euro/muaj

URA E KUCIT (KUFIRI MIDIS LUSHNJES DHE BERATIT)

100 m nga rruga nacionale Lushnje-Berat | 200 M2 | 1 Euro

Jepet me qera magazine 200 m2, 3.5 metra e larte.Ka Hapsire te bollshme jashte,nje pjese e siperfaqes se jashtme rreth 500 m2 eshte e mbuluar me strukture metalike. Me porte te madhe ku mund te futet lirshem piruni. E pershtatshme per biznese te ndryshme prodhimi paketimi e magazinimi, pika grumbullimi fruta-perime, linja prodhimi, etj.E pajisur me linje 3 fazore. Magazina ndodhet ne Uren e, 200 M2

Botuar më 22/10/2017
1,00 euro

MBRAPA ASTIRIT

Mbrapa astirit | 115 M2 | 350 Leke

Apartament i pershtatshem per familjar ., 115 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, E kompletuar ne cdo aspekt

Botuar më 22/10/2017
350 leke/muaj

RRUGA KODRA DIELLIT, ZONA KOMUNA PARISIT

Komuna Parisit | 25 M2 | 17.000 Leke

Ambient ne katin perdhe te nje pallati te ri, i pershtatshem per biznes/zyra/dyqan., 25 M2

Botuar më 22/10/2017
17.000 leke
PRONA TE PATUNDSHME