Njoftime Premium

Njoftime Top

ARGJENDARI MERLIN MONROE Kërkon të punësojë Shitese

Me eksperience pune. Mosha mbi 20 vjec. PA PROKUPIME, Adresa: Shallvaret, pallatet...

Botuar më 15/12/2017

Shyti’s Flower Shop Kërkon të punësojë Shitese

Te kete eksperience pune ne kompozimin e luleve. Paga 30.000 leke+bonuse, Adresa:...

Botuar më 12/12/2017

Kompania Fanner Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Dere me dere per tiranen dhe rrethet me eksperience pune paga shume e mire,...

Botuar më 12/12/2017

KERKOHET PER NE FRANCE Punonjese

Per fizioterapi dhe masazheri. Me ose pa eksperience pune, paga e kenaqshme,...

Botuar më 11/12/2017

KERKOHEN Punonjese

Vajza per pastrim shtepish dhe zyrash ne France. Paga e kenaqshme, Adresa: FRANCE

Botuar më 11/12/2017

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Pjatalarese

Turni I. Orari i punes 9.00-17.00. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Qemal...

Botuar më 09/12/2017

BAR RESTORANT PICERI "GLORIA". Kërkon të punësojë Ndihmes kamarier

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Qemal Stafa”, prane shkolles “Fan Noli”

Botuar më 09/12/2017

FURRE BUKE PASTIÇERI Kërkon të punësojë Shitese

TE KETE EKSPERIENCE PUNE. PAGA DHE KUSHTE PUNE TE KENAQSHME, Adresa: Rr....

Botuar më 07/12/2017

Green Life Menaxhere marketingu

ME DHE PA EKSPERIENCE! TE JENE AMBICIOZ DHE ME VESHJE SERIOZE ZYRTARE. PAGA BAZE...

Botuar më 07/12/2017

EXIMOIL Sh.A Kërkon të punësojë Agjent

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 45.000 Leke |

Eksperience: 2 vjet - 20 vjet, Arsimi: i larte - i mesem, Leje drejtimi: kategoria b - kategoria c - kategoria d - kategoria e, (2 Persona)Agjent shitjes per vajra lubrifikante, industrial, graso dhe antifrize, Tiranë, Adresa: Kashar, Tirane

Botuar më 16/12/2017
Paga: 45000 Leke

Bar Univers Kërkon të punësojë Banakier

(M).Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Unaza e re

Botuar më 16/12/2017

Bar Univers Kërkon të punësojë Barist

(M).Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Unaza e re

Botuar më 16/12/2017

Bar Univers Kërkon të punësojë Ndihmes banakiere

(F).Me eksperience pune, paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Unaza e re

Botuar më 16/12/2017

ZEN SOUVLAKI ACADEMI GR Kërkon të punësojë Motorrist

Paga: e kenaqshme |

Per shperndarje. Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira Pune, Adresa: Sheshi Wilson

Botuar më 15/12/2017
e kenaqshme

BAR KAFE "KRISTAL" Kërkon të punësojë Kamarier

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: rruga Muhamed Gjollesha, perballe inxhinierise se ndertimit

Botuar më 15/12/2017
e kenaqshme + sigurime

RESTORANT MUZIK LIVE KORABI Kërkon të punësojë Valltare

Paga e Kenaqshme+ siguracione. Te jene te paraqitshme dhe korrekte. Per me shume informacione mund te tel, viber ose whatsapp, Adresa: Tetove, Maqedoni

Botuar më 15/12/2017

PARK HOTEL Kërkon të punësojë Sporteliste

Me eksperience pune.Te dije Italisht /Anglisht. Mosha mbi 25 vjec, Adresa: Astir

Botuar më 15/12/2017

Bar Restorant Boni, hap se shpejti lokal te ri Kërkon të punësojë Shef kuzhine

(Femer ose Mashkull). Te kete eksperience pune ne kuzhine Tradicionale dhe Italiane. Pagesa fillon 60.000 leke, ngritja e pageses behet sipas aftesise se punes, Adresa: Para hotel Tirana (15kateshit), ne krahun e djathte te tij

Botuar më 15/12/2017

BAR XHINO Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, puna me 2 turne, Adresa: Ish parku i autobuzave. Rr. "Kongresi Lushnjes"

Botuar më 15/12/2017

OFERTA PUNE