Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 106 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8
 
Pajisje per dyqan mishi 2 frigorifere vitrine, 1 frigorifere dhome e madhe, 1 trupe dhe makineri per prerjen e mishit, 2 tav...

9.000 Lekë | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Shiten paisje per Pastiçeri Furre Buke; Sharre Buke automatike Belge, Mixer pesha 20 kg Italiane, pak te perdorur, pothuajse te reja, 3000 E...

3.000 Euro | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
2 frigorifer banak, 1 freskues 3m dhe 1 ngrires 1.7m. Çmimi, 100000 Lek

100.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Shiten paisjet e nje Salloni Bukurie, Parukeri / Estetike, Pedikyr, Paisje per thonj, te kompletuara me te gjitha aksesoret perkatese. Me ...

  30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Brumatrice, makine akullore, frigorifer akullore, frigorifer kolon. Furre pjekje. Vitrine frigoriferike 2m, 1000...

1.000.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Shiten 10 komplete kolltuqesh per Bar Kafe, njeri eshte kend+tavolina, ne gjendje te mire. 30.000 leke seci...

  30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
2 MULLI KAFEJE, italiane. Monofaze.160 Euro/secili. 10 cadra lokali, 100 Euro secili

100 Euro | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAISJE LOKALI frigorifer kollon, freskues, me ajer, 250 euro, frigorifer kollon, ngrires, 250 euro, frigorifer ban...

700 Euro | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PJEKESE PULASH, me kapacitet 40 cope, blere 2500 Euro ne Greqi. Ne gjendje shume te mire pune. Shume pak e perdorur....

  30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
2 FURRA, 300 Euro/secila. 2Brumatrice, njera 8kg 350Euro, tjetra 15kg 500Euro. Tavoline brumi mermeri 70Euro....

250 Euro | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Paisje Pasticerie Fryrse brumi per 28 tava, karroce per mbajtjen e 30 tavave dhe brumatrice per 12 kg brum. Pajisjet j...

130.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAJISJE FURRE BUKE brumatrice Gjermane, shume pak i perdorur. Frigorifer kollon Freskues. Frigorifer pasticerie, frigor...

1.100.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAISJE LOKALI, tavolina me kolltuke. Ne gjendje te mire, 100000 Lek

100.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
FRIGORIFER KOLLON FRESKUES, 60000 leke, 3 komplete, tavolina dhe karrige. 12000 leke kompleti, mulli kafeje, trefazor, 20000 lek...

  30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAISJET PER PASTICERI, PICERI, frigorifer kollon, freskues, 35000 leke. Paisje per crepa, me tavoline, 20000 leke. furre, per byrek...

35.000 Lek | 30/01/15

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 106 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8