Kërkimi
 
Të pranishëm 3 Njoftime Faqja 1 e 1
   
AUTOKOMBAJNE marka gjermane Deutch 1322, 2 edra, eder gruri+ miser, ne gjendje shume te mire, 20000 Euro i diskut...

20.000 Euro | 29/06/16

Kaloje tek të preferuarit
   
ZETOR DEUTZ-FAHR, agrostar 6.31, viti 1996. Ne gjendje shume te mire motorrike, goma te reja, 18000 Euro

18.000 Euro | 29/06/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Frez goldon lambardini 14 kuaj fuqi, ka rimorkio dhe plug te vetat. E pa perdorur ne shqiperi, ardhur nga italia, 2000 Eur...

2.000 Euro | 24/06/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 3 Njoftime Faqja 1 e 1