Kërkimi
 
Të pranishëm 4 Njoftime Faqja 1 e 1
   
KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER ME MAKINEN TIME OSE ME MAKINEN TUAJ, KAM PATENTE TE GRUPIT B, JAM ME EKSPERIENCE PUNE 20 V...

  23/09/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOHEM SI SHOFER, DISPONOJ PATENTE TE KLASIT B DHE C. JAM KORREKT DHE SERIOZ NE PUNE. PER ME TEPER LUTEMI KONTAKTONI...

  22/09/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOHEM, si babysitter per cdo lloj moshe femije. Jam me eksperience te gjate pune dhe e pajisur me certifica...

  21/09/16

Kaloje tek të preferuarit
   
KERKOJ TE PUNESOHEM si babysitter per femije te te gjitha grupmoshave.Jam nje zonje 40 vjece, me eksperience te gjate pu...

  21/09/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 4 Njoftime Faqja 1 e 1