Kërkimi
SHITET 2+1 ME HIPOTEKE!! Data e publikimit online:  09/01/2017


 
SHITET 2+1 ME HIPOTEKE!! PRANE FRESKUT, shitet 2+1 + ambient gatimi me vehte, sip. 92m², banjo me dritare, kati V, punime ekstra me sistem ngrohje ftohje qendrore, panel diellor,, 2 ballkone, me hipoteke, 50000 Euro i diskutueshem.


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0672026040

Njoftim i vendosur më:  09/01/2017
Rubrika:  Pasuri të patundshme-Shes-Blej apartamente, shtëpi dhe vila-Shitet 2+1-TIRANE


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".