Kërkimi
GJIRO KAMARA Kerkon te punesoje: Specialist/e Fast Foodi Data e publikimit online:  11/01/2017


 kliko për të zmadhuar
GJIRO KAMARA Kerkon te punesoje: Specialist/e Fast Foodi Me eksperience pune Punetor/e Fast Foodi Motorrist me motorrin e tij Pastruese Adresa: Prane Librit Universitar


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0699163304

Njoftim i vendosur më:  11/01/2017
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Punonjës Fast-foodi


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".