Kërkimi
HAPJE E RE PASTIÇERI E MADHE Data e publikimit online:  19/12/2016


 
HAPJE E RE PASTIÇERI E MADHE Kerkon te punesoje -Pastiçier/e -Specialist/e brumrash Mundesi bashkepunimi me perqindje ne biznes Te interesuarit te jene me eksperience pune, profesionist ne fushat perkatese -Vajza per sherbim ne banak Ofrohen kushte te mira pune Adresa: Rreth rrotullimi i Zogut te Zi


Të dhëna dhe kontakte të treguara nga personi që bën njoftimin:
Celular:  0662002288

Njoftim i vendosur më:  19/12/2016
Rubrika:  Oferta / Kërkesa Pune-Kuzhinier, Kamarier, banakier, etj. etj. -Kuzhinier


« Kthehu pas Njoftime të Tjera të Klientit Vendose tek "Njoftimet e mia të preferuara".