Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 49 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4
   
Karroce invalidi me bateri shume manovrushme per tetraplegjik, ose te moshuar qe kan veshtirsi ne ecje, 550,00 Euro

550 Euro | 01/12/16

Kaloje tek të preferuarit
   
4 COP ELEKTROMOTOR me fuqi qe nga 1 kw deri 7.5 kw; 1 trapan bango, 1 kw; 1 gur zmeril kinez bango 1.8 kw; 1 morset ba...

55.000 Lek | 01/12/16

Kaloje tek të preferuarit
   
MAKIN QEPESE INDUSTRIALE, dy gjilpereshe, syzator. Makine per hapje vrimash, makine per mberthim kopsash, hekur industrial.

  30/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Shiten paisje e nje Parukeri Estetike per mbyllje binesi, 200000 Lek i diskutueshem

200.000 Lek | 29/11/16

Kaloje tek të preferuarit
 
PAISJE PARUKERIE: te gjitha paisjet: poltron karrige pasqyra, etj. Shume pak te perdorura, ne gjendje shume te mire, 7...

70.000 Lek | 29/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
PAISJE MERMERI sharre meremeri luciduese, gur freksibel (komplet linja), 800000 Lek

800.000 Lek | 29/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
SHITEN makineri, pajisje materiale per pastrim, 100 ne te thate, te moketeve, tapeteve, kolltukeve, karrige...

7.000 Euro | 29/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Aerosteril Tau steril 2000 automatik, i perdorur ne kabinet dentar, 25.000,00 Lekë

25.000 Lekë | 28/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Kompresor 100L i perdorur 100L 2hp 12bar monofoze ne gjendje te shkelqyer eshte perdorur per lyerje, 30.000,00 Lekë...

30.000 Lekë | 28/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
BETONIERE, 300 litra, ose qe perzien 50 kg cimento per beton e perdorur vetem ne ndertimin e nje ndertese priva...

25.000 Lekë | 27/11/16

Kaloje tek të preferuarit
 
Gjenerator 3-fazor 110kw Shitet Gjeneratori: 110 kw, trefazor, motor anglez dhe silencioz. Me ndezje manuale dhe automatike...

10.000 Euro | 27/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   
Makineri druri shes nje kombinat me 4 procese dhe nje freze plus disk me krah shkurtini , 3.000,00 Euro I padiskut...

3.000 Euro | 25/11/16

Kaloje tek të preferuarit
   

Kaloje tek të preferuarit
   
Shiten 2 makineri per Paketim Sheqeri, teke (me 1 dalje), pak te perdorur, me kapacitet 250kg/8 ore, me 4 kapje, me bustine 6g dhe 8g. Aktu...

4.000 Euro | 08/11/16

Kaloje tek të preferuarit
 
KOMPRESOR KOMPRESOR SILENCIOZ E gjeni te “Shtepia e Ofertave”, rr “Sami Frasheri” prane shkolles “Petro Nini”...

20.000 Lekë |

Kaloje tek të preferuarit
 
Të pranishëm 49 Njoftime Fq. 1 2 3 4 Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 3 e 4