Kërkimi
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1
   
Traktor deutz 105 viti i prodhimit i 2000 i ardhur ne shkurte nga GJermania ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhe...

32.000 Euro | 29/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
ZETOR P28, i sapo riparuar, me plug dhe freze. 300.000 lek.

  25/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
2 motoxapa freza per punim toke, 250 dhe 300 euro,2 makina korrse bari me benzine,250 dhe 300 euro,2 saldatrice...

  23/09/14

Shtohe tek të preferuarit
   
FREZE per punim toke, me benzine me motorr honda origjinale, fuqi 5.4, ne gjendje shume te mire pune, 2 go...

150.000 Lek | 23/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Massey ferguson shitet lidhese bari massey ferguson 20 _ 8 e sapo ardhur nga italia viti prodhimi 1988 ne gjendje te...

2.900 Euro | 22/09/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 5 Njoftime Faqja 1 e 1