Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 120 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8
   
Shiten Paisje pasticerie (Te gjitha paisjet ) 1 Furre me gaz, 1 Furre me korent, shume Frigorifera prosesional (pasticerie, akulloreje, pasterizua...

20.000 Euro | 25/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJE PICERIE: Furre pice kapaciteti per 5 pica, 2 lopata, rrjeta, pjata druri, kamalec i furres 130.00 leke. 2 fri...

35.000 Lek | 25/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAISJE PER FAST FOOD, 2 FRIGORIFER, 2 GJIRO, THIKE ELEKTRIKE AMERIKENE, + PAISJE TE TJERA. NE GJENDJE SHUME TE MIRE. CMIMI...

  25/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
kondicioner 48.000 btu i perdorur. Ne gjendje shume te mire, 80.000,00 Lekë I padiskutueshem.

80.000 Lekë | 25/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Pjekse profesionale pulash me kosh inoks 70000leke, frigorifer i vogel kollon 25000leke, aspirator i ri 26000leke, makin...

16.000 Lekë | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Paisje Kreperie shitet paisje kreperie me dy vatra, 1 frigorifer banak, 1 frig kollon, 4 tavolin me nga 3 karrike, b...

350.000 Lekë | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PJEKESE PULASH me kapacitet 40 cope, blere 2500 Euro ne Greqi. Ne gjendje shume te mire pune. Shume pak e perdorur....

  24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
PAJISJE FURRE BUKE, brumatrice Gjermane, shume pak e perdorur. Frigorifer kollon Freskues. Frigorifer pasticerie, frigor...

1.000.000 Lek | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITET GJENERATOR IVEKO 130 KVA, i hapur, panel automatik me pak ore pune. 6500 Euro. Gjenerator Silencioz, 20 kva dhe 30 kva.

  24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
Frigorifer kollone freskues, 2 cope, 27.000 leke secili; aspirator inoxi, 2.5m per fast-food. 45.000 leke.

  24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
5 RAFTE METALIKE, 8m. 3000 Leke/metri.

  24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
 
SHITEN Paisjet e nje Bari ne gjendje shum te mire, 4 sete kolltuqesh me thurje per jashte, 2 sete tavolinash te larta, 2 sete ...

350.000  | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
PAISJE LOKALI 13 komplete tavolinash + karrige(Kolltuke). 2 komplete kolltuqe kend, frigorifer banak+ banak. Mund ...

5.500  | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJET E NJE BAR RESTORANTI: 4 komplete tavolina dhe karrige per ambient te jashtem te sapo blera 32.000 leke/kompleti. sobe pro...

  24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
   
SHITEN PAISJE PICERIE, furre picash 2 kate, + lopata dhe rrjeta. Brumatrice italiane, tre-fazore, tavoline pune, reklame, k...

450 Euro | 24/04/15

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 120 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 1 e 8