Kërkimi
 
Njoftime Premium
 
Të pranishëm 338 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 6 e 23
 
STEPPER "HAMBURG FITNESS" per mbajtje trupi ne forem, me te gjitha opsionet, i paperdorur, 25.000,00 Lekë K...

25.000 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
 
DHOME GJUMI italiane ngjyre pana, dollap me 4 kanata e 3 sirtare, krevat tek me dyshek, 2 komedina, tavoline st...

50.000 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
 
LAVAMAN me mobilje ngjyre te zeze dhe grup, teper modern, ne gjendje shume te mire, 12.500,00 Lekë Kontakton...

12.500 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
OFERTE E LIMITUAR DERI NE 30 GUSHT! Shiten paisjet e nje parukerie bashke me fustane nuserie, jane 35 cop fustane, moderne shume te buku...

  23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
 
STEREO "TECHNICS" profesional i kompletuar me pult, 5 CD, radio, amplifik, 2 tape, 5 boxe 2X100 3X50, i pershtatshem p...

21.000 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
PLLAKE PER KREPA e paperdorur e markes "schafer", e ardhur nga Gjermania, e pershtatshme per krepa, pizza etj, 7.000,...

7.000 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
PRINTER LEXMARK E120, ne gjendje shume te mire, 3.200,00 Lekë Kontaktoni: Shtepia e Ofertave 2. Rruga "Sulej...

3.200 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI shitet kompluter Mercedez Star C4, me program I vitit 2014-2015, pak I perdorur dhe vegla dore.

  23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Banak frigoriferik freskues, 1.80 x 1, lartesi 1.20. Ne gjendje shume te mire pune. Çmimi, 100000 Lek

100.000 Lek | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Kredence me gjatesi rreth 2m, gjeresi 70cm, moderne, (shitet per arsye vendi), blere ne Itali 25.000 leke (me te dhurohet dhe nje ...

  23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Shitet dere e jashtme hekuri per vila, ngjyre e zeze, permasa 4.30x2.30, 50000 Lek

50.000 Lek | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
KONDICIONER shume pak i perdorur, aspirator, ne gjendje shume te mire.

  23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Frigorifer banak, ngrires, me gjatesi 1.5, me 7 tasa, ne gjendje shume te mire, 27000 Lek

27.000 Lek | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
MAKINERI LUCIDIMI per mermer, mozaik, beton. Etj, monofaz me tre gur, shitet ose jepet me qera, 1.100,00 Euro

1.100 Euro | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
   
Pajisje dyqani manekine, rafte, dollape, tavoline me ngjyre te bardhe, 2 manekine(m/f)+2 manekine bust, 60.000,00 L...

60.000 Lekë | 23/07/14

Shtohe tek të preferuarit
 
Të pranishëm 338 Njoftime Fq. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Faqja e parë i mëparshëm e mëvonshme Faqja e fundit Faqja 6 e 23